Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Flora ametlikuks autopartneriks sai Elke

FC Flora ja Elke sõlmisid eelmisel nädalal üheaastase koostöölepingu, mille raames on Flora kasutada Toyota RAV4 linnamaastur.

Koostöö raames Elkelt üheks aastaks saadud Toyota RAV4 linnamaasturit hakkab kasutama Flora peatreener Jürgen Henn. 

Elke on Baltimaade suurim Toyotade edasimüüja, kes on tegutsenud juba üle 30 aasta. “Elke valis Flora oma koostööpartneriks, sest Flora on pika ajalooga Eesti tuntuim ja suurim jalgpalliklubi, kes väärtustab järjepidevust. Elke väärtustab tervislikke eluviise ja sporti ning soovib seetõttu panustada Eesti spordi arengusse,” ütles Elke Grupi tegevjuht Taavi Lepik. 

FC Flora tegevjuht Reili Järvalt: “Rõõmustan, et Flora ametlikuks autopartneriks on Elke, kelle Toyota automark kõikidele oma kvaliteedi poolest teada on. Elke on oma 32 tegutsemisaasta jooksul keskendunud Toyotade müümisele ja hooldusele, nii et võib kindel olla, et nad teavad seda automaailma läbi ja lõhki. Loodan, et see aastane koostöö on vaid algus pikemale koostööle. Vägevat sõitu meile üheskoos!” 

“Elke peamine eesmärk on Flora tegevusi ja toimetamisi toetada ning kui koostöö on positiivne, siis kindlasti kaalume aasta möödumisel võimalusel koostööd jätkata,” lisas lõpetuseks Elke Grupi tegevjuht Taavi Lepik. 

Elke sündis aastal 1990 ning siis alustati Toyotade hooldusega. Elke oli üks esimestest autofirmadest Eestis ning juba kahe aasta pärast avati ka oma esimene ametlik esindus ja müüdi esimene uus Toyota. 

Jalgpall

toetab Chanz