Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

FC Flora naiskonnaga liitus ründaja Vlada Kubassova

Vlada Kubassova
Vlada Kubassova — FOTO: Kenn Rull

FC Flora naiskond annab koduleheküljel teada, et sai UEFA Naiste Meistrite Liiga eelturniiri eel täiendust – naiskonnaga litus 27-aastane Eesti koondise ründaja Vlada Kubassova, kes sõlmis ühtlasi klubiga elukutselise mängija lepingu.

Kubassova alustas jalgpalliteed Lasnamäe FC Ajaxis ning mängis pikalt FC Levadia ridades (2011-2018). Seejärel siirdus ründaja Itaaliasse, kus kuulus SSC Napoli Femminile ja SSD FC Como Women naiskondade koosseisu. Eesti naiste jalgpallikoondise eest on Kubassova mänginud 63 ametlikus maavõistluses ning löönud 10 väravat.

“Tunnen ennast naiskonnas hästi, mulle väga meeldib siin! Ma pole kunagi Eesti meistriks tulnud ja loodan väga, et sellel hooajal õnnestub see FC Flora koosseisus. Samuti ootavad meid ees Meistrite Liiga mängud – usun, et ka seal on meil võimalus olemas! Enamikke mängijaid tunnen Eesti koondisest, seega läks sisseelamine kiiresti,” ütles Kubassova.

“Vlada Kubassova liitumine esindusnaiskonnaga on meile oluline täiendus enne Meistrite Liiga mänge. Vlada on mänginud kõrgel tasemel, millega ta toob meile juurde vajalikku kvaliteeti ja kogemust. Mängija on meiega juba treeninud ja hoidnud enneast vormis, seega on hea meel, et ta on juba ka mänguvalmis,” sõnas FC Flora spordidirektor Norbert Hurt.

Kubassova kannab FC Flora naiskonnas särki numbriga 58.

Kubassova võib FC Flora naiskonna koosseisus debüteerida juba eeloleval pühapäeval peetavas Meistriliiga kohtumises Saku Sportingu vastu.

Jalgpall

toetab Chanz