Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

FC Flora kohtub veebruari alguses Austria Bundesligas palliva WSG Tiroliga

FC Flora meeskond
FC Flora mängijad — FOTO: Kenn Rull

5. veebruaril Eesti aja järgi kell 16:00 mängib Flora meeskond sõpruskohtumise Austria Bundesligas palliva WSG Tiroliga. Mäng peetakse Põhja-Itaalias Veronello kuurordis, kirjutab FC Flora enda koduleheküljel.

Hetkel Bundesligas tabeli viiendal real püsiva WSG Tirolil on viimastest aastastest suurima saavutusena ette näidata Austria 2. liiga võidutiitel. Olenemata, et täna asetsevad nad tabeli keskmikus, lahutab neid kolmandast kohast vaid kolm punkti ning eesmärgikindla mängustiiliga hoiab Tirol vastaseid pinge all.  

Lisaks Austria klubile mängib Flora treeningkohtumised ka Norra ja Šveitsi klubidega. Flora peatreener Jürgen Henni sõnul on välisklubidega mängud meeskonnale suureks väljakutseks ning heaks hüppelauaks hooajale. ,,Kuna meie jaoks on nende liigade kvaliteet suur väljakutse, siis saame kasutada neid mänge, et enda kvaliteeti tõsta. Vastane pakub kindlasti head tempot, mis paneb meid olukorda, kus peame nii kaitses kui rünnakul tegema otsuseid kiiremini kui oleme harjunud,” ütles Henn.

,,Eks igaks kohtumiseks seame erinevad taktikalised ja ka füüsilised eesmärgid. Kasutame neid treeningmänge, et treeningutel harjutatut mängusituatsioonis kontrollida ja kinnistada,” kirjeldas ta mängudele seatud eesmärke.

Hooaja eel kohtub meeskond Taliturniiri raames FC Kuressaare, FCI Levadia ja Narva Transiga ning Liivimaa karikavõistlustel FK Valmieraga. Sõpruskohtumisteks välisklubidega sõidetakse külla FC Winterthuri, BSC Young Boys, SK Lilleströmi ja WSG Tiroli meeskonnale. Taliturniiri mänge on võimalik jälgida Soccernet.ee vahendusel, teiste mängude otseülekande jälgimise võimalus on täpsustamisel.

Jalgpall

toetab Chanz