Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Esmakordselt Tartus toimunud 5 vs. 5 turniir lõppes Tartu Kalevi veenva võiduga

— FOTO: Marleen Mälk

Möödunud laupäeval, 14. oktoobril toimus Tartus Tamme staadioni kunstmurul seitsmes 5 vs. 5 turniir. Seekord toimus turniir ainult naiste arvestuses, kus võidutses FA Tartu Kalevi naiskond.

Turniiril osales kuus naiskonda ja 48 mängijat. Turniiri süsteem nägi ette, et kõik naiskonnad mängivad omavahel korra läbi ning lõplik paremusjärjestus selgub vastavalt mängudes kogutud punktidele: võit andis kolm, viik ühe punkti ning kaotuse korral jäädi punktidega.

Kaotusteta läbis turniiri kaks võistkonda: FA Tartu Kalev ja KadRak United. Võõrustajalinna naiskond sai kirja neli võitu ja ühe viigi, KadRakile kogunes kaks võitu ja kolm viiki, kusjuures Kalevi ainus viik sündiski naiskondade omavahelisest kohtumisest, kus väravaid ei löödudki.

Võitlus teise ja kolmanda koha eest KadRak ja FC Elva vahel oli väga tasavägine, kui kolm võitu saanud Elval oli ka koos 9 punkti. Otsustavaks sai naiskondade omavaheline mäng, mille KadRak oli 2:0 võitnud.

Esikolmikule järgnesid Tartu JK Welco, FC Räpina Naised ja FC Helios Tartu.

Võitja naiskond FA Tartu Kalev mängis koosseisus: Eret Rennig, Olha Titarenko, Marika Samulin, Pille Kriiska, Kaisa Thal, Marie-Theres Rannula, Sandra London ja Johanna Nurk.

Turniiri toetavad Rimi, Corny ja Sportland. Järgmine 5 vs. 5 turniir on planeeritud toimuma 19. novembril Tallinnas EJL jalgpallihallis. Registreerimine algab 5. novembril.

Jalgpall

toetab Chanz