Esiliigas nähti suureskoorilisi võite

Esiliiga 28. mänguvoor tõi kaasa tõelise väravatesaju, kui Tallinna FC Flora U21võitis 6:0 ja FC Nõmme Unitedil õnnestus vastase võrku pall saata lausa seitsmel korral, kirjutab jalgpall.ee.

Lilleküla harjutusväljakul kohtusid Flora U21 ja Pärnu Jalgpalliklubi. Esimese poolaja lõpuks juhtisid Flora noored Kristofer Robin Grüni väravast 1:0. Teisel poolajal pani Flora U21 järgmise käigu sisse ja lõi Pärnule veel viis vastuseta väravat. See tegi lõppseisuks 6:0 Flora U21 kasuks.

Teises suureskoorilises mängus võõrustas Viljandi JK Tulevik FC Nõmme Unitedit. Kui Flora alustas väravate sajuga teisel poolajal, siis Nõmme Unitedil õnnestus juba poolajapausile minna 4:0 eduseisus ja mäng lõppes skooriga 7:0. Nelja väravaga säras liiga suurim väravakütt Egert Õunapuu, täpsed olid ka Dimitri Jepihhin ja Andreas Tiits. Tuleviku poolelt teenis Rainer Peips ka punase kaardi.

Viimsi staadionil pidasid tasavägise duelli Viimsi JK ja Tallinna FCI Levadia U21. Mängu ainsa värava lõi esimese poolaja lõpus Viimsi ründaja Janar Toomet. Selle kaotusega langes Levadia U21 tabelis teiselt kohalt neljandale, Viimsi jääb neist seejuures vaid kahe punkti kaugusele.

Harju JK Laagri sõitis külla Paide Linnameeskond U21 võistkonnale. Kuna liigatabeli liider Harju sai voor varem kirja kaotuse, olid pinged enne mängu kõrgel. Andre Järva suutis need aga maandada, kui viis oma meeskonna 25. minutil juhtima. Poolajapausile läksid meeskonnad aga 1:1 viigiseisul tänu Herol Riibergi 44. minuti väravale. Teise poolaja tabamused Kaspar Rõõmussaarelt ja Daniil Rudenkolt lõid Harjule turvalise eduseisu ning meeskonda ei löönud rivist välja ka mängu lõpus sündinud Paide värav, mille lõi Sander Soo. Kokkuvõttes teenis Harju võõrsil 4:2 võidu.

Vooru otsemängus oli FC Elval tükk tegemist kohaliku Ida-Virumaa FC Alliance’iga. Esmalt läks FC Alliance Iraklii Torinava 6. minuti väravast mängu juhtima. Sellele vastasid aga Andre Paju ja Devid Lehter, tuues tabloole Elva eduseisu. 52. minutil oli FC Alliance’il mänguseisu viigistamiseks kasutada penalti, ent Erik Kruglov ei suutnud seda realiseerida. Elva jaoks kindlustas mängu saatuse kogenud keskkaitsja Veiko Küti värav, millega kirjutati kolm punkti tabelisse.