Jalgpall

toob sinuni Chanz

Eestlased on sel nädalal ametis UEFA noorteliigas

Joonas Jaanovits
Joonas Jaanovits — FOTO: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Eesti kohtunikke ja jalgpalliametnikke ootavad sel nädalal ees rahvusvahelised mängud, kui eri ülesandeid täidetakse UEFA noorteliiga vastasseisudes.

Eesti kohtunikebrigaad eesotsas Joonas Jaanovitsiga on kolmapäeval, 4. oktoobril ametis Poolas, kui omavahel kohtuvad Ukraina meister FK Rukh Lviv ning Bosnia ja Hertsegoviina tipp FK Sarajevo. Kahe riigi meistrite vahelises vastasseisus abistavad Jaanovitsi äärtel Aron Härsing ja Thor Vaas, eestlaste kõrval kuulub brigaadi ka neljas kohtunik Piotr Urban (Poola). Stal Stalowa Wola staadionil kõlab avavile Eesti aja järgi kell 15.00.

Päev varem, 3. oktoobril on samas võistlussarjas ametis Eesti delegaadid. Sergei Hohlov-Simson täidab delegaadi ülesandeid Norras, kui vastamisi lähevad Norra meister Molde FK ja Šotimaa meister Hamilton Academical FC. Aker staadionil kõlab avavile Eesti aja järgi kell 12.00. Oleg Harlamov täidab sama ametikohta Saksamaal, kui vastamisi on 1.FC Union Berlini (Saksamaa) ja SC Braga (Portugal) noortevõistkonnad. Mängu avavile kõlab kell 14.00.

Delegaat on vastaval mängul UEFA kõrgeim esindaja, kelle ülesandeks on tagada matši sujuv läbiviimine vastavalt reeglitele ja koostada ülevaade kõigist korralduslikest asjadest. Vajadusel lahendab delegaat probleeme ja teeb kriitilistes olukordades otsuseid.

Jalgpall

toob sinuni Chanz