Jalgpall

toob sinuni Chanz

Eestlased on korraldusjuhina ametis UEFA klubisarjades

Siim Juks
Siim Juks — FOTO: Jana Pipar

Eesti ametnikke ootavad ees UEFA klubisarjade otsustavad kohtumised, kui korraldusjuhi ülesandeid täidetakse nii Euroopa liigas kui Konverentsiliigas.

Eesti meeste koondise mänedžer Miko Pupart on korraldusjuhina (venue director) ametis UEFA Konverentsiliiga kaheksandikfinaalis, kus lähevad vastamisi Istanbuli Başakşehir (Türgi) ja KAA Gent (Belgia). Tegemist on kaheksandikfinaali kordusvaatusega: möödunud nädalal leppisid meeskonnad 1:1 viiki ning toonases kohtumises mõistis õigust Eesti kohtunikebrigaad, kuhu kuulusid peakohtunik Kristo Tohver, abikohtunikud Silver Kõiv ja Sten Klaasen ning neljas kohtunik Joonas Jaanovits. Istanbulis toimuvas otsustavas mängus selgitavad meeskonnad veerandfinaali pääseja täna, 15. märtsil kell 19.00, kirjutab jalgpall.ee.

Premium liiga mängude korraldusjuht Siim Juks (pildil) on ametis Budapestis, kui tegutseb korraldusjuhina (venue director) UEFA Euroopa liigas Ferencvárose (Ungari) ja Leverkuseni Bayeri (Saksamaa) vahelises kaheksandikfinaalis. Meeskondade nädalatagune esimene vastasseis lõppes Leverkuseni 2:0 paremusega, korduskohtumises on aga Ferencvárosel kasutada koduväljakueelis. Kohtumine peetakse Puskás Arenal, kus Eesti meeste koondis kohtub 23. märtsil maavõistluses Ungariga ning kus peetakse 31. mail Euroopa liiga suur finaalkohtumine. Kaheksandikfinaali avavile kõlab neljapäeval, 16. märtsil kell 22.00

Jalgpall

toob sinuni Chanz