Jalgpall

toob sinuni Chanz

Eestlased on ametis eurosarjade kohtumistel

Sel nädalal peetakse üle Euroopa UEFA võistlussarjades alagrupikohtumisi. Mängudele on erinevaid kohustusi täitma usaldatud ka eestlased, kirjutab jalgpall.ee.

Neljapäeval, 15. septembril on Eesti meeste koondise mänedžer Miko Pupart ametis Konverentsiliiga kohtumisel, kus ta täidab korraldusjuhi (venue director) ülesandeid. Pupart usaldati ametisse Istanbuli Başakşehiri (Türgi) ja Fiorentina (Itaalia) vahelisel vastasseisul, mille avavile kõlab Istanbulis Eesti aja järgi kell 22.00.

Samal päeval peetakse kohtumisi ka Euroopa liigas, kus on ametis Eesti õigusemõistjad. Real Sociedadi (Hispaania) ja Omonoia (Küpros) vahelist kohtumist teenindab kohtunikebrigaad eesotsas Kristo Tohveriga, keda assisteerivad äärtel Silver Kõiv ja Karolin Kaivoja. Neljanda kohtuniku ülesandeid täidab Juri Frischer. San Sebastianis algab kohtumine kell 19.45.

Euroopa liiga kohtumisel on ametis ka Oleg Harlamov, kes täidab delegaadi ülesandeid Kiievi Dünamo (Ukraina) ja AEK Larnaca (Küpros) vahelisel vastasseisul. Krakowis toimuva kohtumise avavile kõlab 15. septembril kell 22.00.

Pildil vasakult Karolin Kaivoja, Kristo Tohver ja Silver Kõiv. Foto: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Jalgpall

toob sinuni Chanz