Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Eestlased on ametis Euroopa klubisarjade kohtumistel

Joonas Jaanovits
Joonas Jaanovits — FOTO: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Sel nädalal peetakse UEFA klubisarjades mitmeid põnevaid kohtumisi, kuhu on eri ülesandeid täitma määratud nii Eesti kohtunikud kui jalgpalliametnikud.

Eesti kohtunikebrigaad eesotsas Joonas Jaanovitsiga on täna, 12. detsembril ametis Berliinis, kus UEFA noorteliiga mängus lähevad vastamisi Union Berlin (Saksamaa) ja Real Madrid (Hispaania). Jaanovitsi kõrval astuvad abikohtunikena väljakule Aron Härsing ja Erkko Liiv, neljanda kohtunikuna on ametis sakslane Max Burda. Alten Försterei staadionil kõlab avavile kell 14.00.

Eesti Jalgpalli Liidu kohtunike komisjoni liige Uno Tutk on neljapäeval, 14. detsembril kohtunike vaatlejana ametis Real Betise (Hispaania) ja Rangers FC (Šotimaa) vahelisel Euroopa liiga kohtumisel. Tutki valvsa pilgu all mõistab õigust Serbia kohtunikebrigaad: peakohtunik on Srđan Jovanović, abikohtunikud on Uroš Stojković ja Milan Mihajlović ning neljas kohtunik on Novak Simović. Mängu teenindab ka Hollandi videokohtunikebrigaad, kuhu kuuluvad Pol van Boekel ja Clay Ruperti. Sevillas Benito Villamaríni staadionil algab mäng kell 22.00.

Neljapäeval, 14. detsembril on Premium liiga mängude korraldusjuht Siim Juks ametis Budapestis, kus täidab Ferencvárosi (Ungari) ja Fiorentina (Itaalia) vahelises kohtumises korraldusjuhi (venue director) ülesandeid. Tegemist on Konverentsiliiga oma algrupi kahe parima meeskonna duelliga. Groupama Arénal toimuva põnevusmängu availe kõlab kell 19.45.

Samal päeval ja samas võistlussarjas on ametis ka meeste koondise mänedžer Miko Pupart, kes täidab korraldusjuhi (venue director) ülesandeid Club Brugge (Belgia) ja FK Bodø/Glimti (Norra) vastasseisus. Ka siin on tegemist alagrupi kahe esimese meeskonna duelliga, kus Bodø/Glimtil on võimalik kahe- või rohkema väravalise võidu korral liidripositsioon endale haarata. Jan Breydeli staadionil algab mäng kell 22.00.

Jalgpall

toetab Chanz