Eestlane on ametis Meistrite liiga kohtumisel

Foto: Jana Pipar/jalgpall.ee

Kolmapäeval ja neljapäeval peetakse naiste Meistrite liigas alagrupimänge ning Prantsusmaal täidab delegaadikohuseid Eesti Jalgpalli Liidu koondiste administraator Raili Ellermaa, kirjutab jalgpall.ee.

Ellermaa on delegaat kohaliku suurklubi PSG ja Albaania võistkonna Vllaznia vahelises mängus. Kohtumine algab Pariisis kolmapäeval, 23. novembril kell 19.45 ja sellele saab otsepildis kaasa elada DAZN YouTube’i kanali vahendusel. Võistkonnad kuuluvad A-alagruppi, kus on koos naiste jalgpalli suurklubid. PSG on kahe vooru järel ühe punktiga kolmandal kohal. Alagrupi tipus on Chelsea (Inglismaa), kellel on õnnestunud mõlemad senised mängud võita. Nende järel on nelja punktiga Real Madrid (Hispaania). Vllaznia on praegu alagrupis punktideta neljandal positsioonil.

Delegaat on vastaval mängul UEFA kõrgeim esindaja, kelle ülesandeks on tagada matši sujuv läbiviimine vastavalt reeglitele ja koostada ülevaade kõigist korralduslikest asjadest. Vajadusel lahendab delegaat probleeme ja teeb kriitilistes olukordades otsuseid.