Jalgpall

toob sinuni Chanz

Eestis toimuva noorte finaalturniiri avapäeva külastas üle 2000 pealtvaataja

Pildil 14. mail A. Le Cop Arenale saabunud pealtvaatajad
Pildil 14. mail A. Le Cop Arenale saabunud pealtvaatajad — FOTO: Katariina Peetson

Tallinnas, Tartus ja Võrus toimuva U17 tüdrukute Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri avapäeva külastas 2210 pealtvaatajat.

Pühapäeval, 14. mail alistas finaalturniiri avavoorus Hispaania Kadrioru staadioni Saksamaa tulemusega 2:0, Šveits sai viimasel veerandtunnil löödud väravate toel 4:0 võidu Eesti üle, Inglismaa alistas Võrus Poola 2:1 ning Prantsusmaa võitis Tartus Tamme staadionil Rootsit 3:0.

„Suur aitäh kõigile, kes avapäeval staadionil käisid! Meeleolu tribüünidel oli toetav ja vastasseisud pakkusid põnevust. Nii Eesti koondis kui ka väliskülalised hindasid väga avapäeval nähtut,“ lausus Eesti Jalgpalli Liidu peasekretär Anne Rei.

Seejuures on kõigil finaalturniiri mängudel pealtvaatajatele üks eriline kingitus. Nimelt löövad algkoosseisus platsile jooksvad mängijad enne avavilet publiku sekka 22 eksklusiivset palli, millel on Eestis toimuva U17 EM-finaalturniiri logo. Tegemist on ühtaegu väga kvaliteetsete pallidega kui ka väga väärtuslike mälestusesemetega.

Olulise lisaväärtusena on neidude U17 EM-finaalturniiri suurtoetaja Euronics igaks A. Le Coq Arenal toimuvaks mänguks staadionile üles seadnud põneva ala. Nimelt saab pärast staadionile sisenemist teise korruse galeriis mugavatel kott-toolidel kätt proovida PlayStationi konsoolil jalgpalli mängides ning katsetada virtuaalreaalsuse prille ja autorallit.

Tüdrukute U17 Euroopa meistrivõistluste finaalturniir toimub 14.–26. maini Tallinnas, Tartus ja Võrus. Järgmine mängupäev on 17. mail, mil kell 13 on Võrus vastamisi Poola ja Prantsusmaa, kell 17 Kadrioru staadionil Eesti ja Saksamaa, kell 19 A. Le Coq Arenal Hispaania ja Šveits ning samal ajal Tartus Tamme staadionil Rootsi ja Inglismaa. Pääsmed on saadaval Piletilevis ja kohapeal. 2017. aastal ja hiljem sündinud pääsevad mängudele tasuta.

A-alagrupi järgmised mängud
17. mai kell 17: Eesti – Saksamaa, Kadrioru staadion 
17. mai kell 19: Hispaania – Šveits, A. Le Coq Arena 
20. mai kell 17: Hispaania – Eesti, A. Le Coq Arena 

20. mai kell 17: Šveits – Saksamaa, Kadrioru staadion 

B-alagrupi järgmised mängud

17. mai kell 13: Poola – Prantsusmaa, Võru staadion
17. mai kell 19: Rootsi – Inglismaa, Tartu Tamme staadion 
20. mai kell 13: Prantsusmaa – Inglismaa, Võru staadion
20. mai kell 13: Poola – Rootsi, Tartu Tamme staadion 

23. mai kell 17: I poolfinaal, Kadrioru staadion
23. mai kell 19: II poolfinaal, A. Le Coq Arena 

26. mai kell 19: finaal, A. Le Coq Arena 

Jalgpall

toob sinuni Chanz