Jalgpall

toob sinuni Chanz

Eesti täringujalgpallimeistriks krooniti Lauri Juursoo

Täringujalgpalli esikolmik
Täringujalgpalli esikolmik — FOTO: Katariina Peetson/Jalgpall.ee

Esmaspäeval, 13. novembril selgus Tallinnas A. Le Coq Arenal 16. täringujalgpallimeister. Meistritiitli võitis Lauri Juursoo, kes finaalis alistas kolmekordse pronksmedalivõitja Kaupo Õismaa 3:1.

Eesti 16. täringujalgpalli meistrivõistlustel jõudis koguni kaks eksmeistrit kaheksa parema hulka ja üks poolfinaali, kuid Eesti sai endale uue meistri ja kahekordset tiitlivõitjat pole endiselt.

Meistritiitli võitis Lauri Juursoo, kes finaalis alistas kolmekordse pronksmedalivõitja Kaupo Õismaa 3:1. Pronksimängus alistas Eesti tippkohtunik Kristo Tohver 2016. aasta Eesti täringumeistri Marek Kaljumäe 2:0. Jalgpalliajakirjanik Oliver Lomp oli võitja kõrval ainus võistleja, kes ei kaotanud ainsatki kohtumist, kuid kolm viiki alagrupis jättis ta sõelmängudest välja.

Tiitlikaitsja Viljar Voog jäi oma alagrupis võiduta ning platseerus viimasel kohal. Ka Eesti pärisjalgpallimeistrid Tallinna Florast ei suutnud võiduarvet avada: klubi president Pelle Pohlak ja poolkaitsja Konstantin Vassiljev kaotasid kõik kolm mängu. Ründaja Mark Anders Lepik sattus ainsasse kolmesesse alagruppi – kuigi ta ühe mängu võitis ning konkurente oli vähem, oli kahe mänguga võimatu saavutada edasipääsuks konkurentsivõimeline arv punkte.

Kokku osales võistlusel 39 täringusportlast, kes olid jagatud kümnesse neljaliikmelisse alagruppi. Edasi 16 parema sekka pääsesid alagrupivõitjad ning kuus paremat teise koha omanikku.

Ürituse auhinnad ja spordijoogid osalejatele pani välja A. Le Coq.

Jalgpall

toob sinuni Chanz