Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Eesti – Tai mängus mõistavad õigust Malta kohtunikud

Trustin Farrugia Cann 2021. aasta septembris toimunud Flora ja Genti vahelisel Konverentsiliiga kohtumisel
Trustin Farrugia Cann 2021. aasta septembris toimunud Flora ja Genti vahelisel Konverentsiliiga kohtumisel — FOTO: Janek Eslon

Eesti meeste koondis võõrustab teisipäeval, 17. oktoobril maavõistlusmängus Tai koondist. Mängu õigusemõistjad tulevad Maltalt.

Eesti – Tai mängu peakohtunik on Trustin Farrugia Cann, kes on tuttav mitmele praegusele koondislasele: nimelt oli sama kohtunik ametis 2021. A. Le Coq Arenal toimunud Konverentsiliiga kohtumises, kus Tallinna FC Flora läks vastamisi Belgia klubi KAA Gentiga. Samas kohtumises täitis esimese abikohtuniku ülesandeid Luke Portelli, kes on ametis ka homses maavõistlusmängus. Teise abikohtunikuna tegutseb Roberto Vella, neljas kohtunik on eestlane Juri Frischer.

Eesti – Tai mängu väravad avatakse kell 17. Staadionil tervitavad külalisi maskott Siil ning A. Le Coqi löögirühm, tühjade kõhtude ja joogipoolise eest kannab hoolt Amps. Jalgpallisõpru ootab fännikaup, mida saab soetada staadioni sisegaleriist. Alal liiguvad ringi ka jalgpalliliidu vabatahtlikud, kes müüvad mängukavasid ja värvivad soovijatel põsed sinimustvalgeks.

Staadioni nurgatribüünile üles seataval laval astuvad üles DJ Andres Puusepp ja DJ Sven Arusoo. Koondised alustavad mängueelse soojendusega kell 18.15, hümnid kõlavad kell 18.45 ning kohtunik annab avavile kell 19.00.

Pääsmed kohtumisele on saadaval Piletilevis ja Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel.

Jalgpall

toetab Chanz