Jalgpall

toob sinuni Chanz

Eesti spetsialistid on ametis Euroopa tippkohtunike vaatlejana

Uno Tutk
Uno Tutk — FOTO: Eesti Jalgpalli Liit

Tuleval nädalal on Eesti jalgpalliametnikud täitmas kohtunike vaatleja rolli mitmetel rahvusvahelistel võistlustel. 

Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) kohtunike komisjoni liige Uno Tutk on UEFA kohtunike vaatleja teisipäevasel, 19. septembri Meistrite liiga alagrupimängul, kus lähevad vastamisi Manchester City FC (Inglismaa) ja FK Crvena Zvezda (Serbia). Tutki hinnata on Portugali kohtunikebrigaad, kuhu kuuluvad peakohtunik João Pinheiro, abikohtunikud Bruno Jesus ja Luciano Maia ning neljas kohtunik Cláudio Filipe Ruivo Pereira. Videokohtunikena on ametis portugallane Tiago Martins ning hollandlane Pol van Boekel. Kohtumise avavile kõlab Eesti aja järgi kell 20.00.

Ainar Kuusk valiti kohtunike vaatlejaks FIFA saalijalgpalli maailmameistrivõistluste eliitringi, kus kohtuvad Sloveenia ja Tšehhi. Kuusk jälgib Ungari õigusemõistjaid Gabor Kovacsi, Norbert Szilagyi ja Annamaria Tolnayt. Ajamõõtjaks on Sloveeniast pärit Azra Ahmetovic. Kohtumine toimub Sloveenias Mariboris 19. septembril kell 19.45.

21. septembril on kohtunike vaatlejana ametis EJL kohtunike osakonna juhataja Hannes Kaasik. Kaasik hindab õigusemõistjate tööd UEFA Konverentsiliiga alagrupimängus, kus kohtuvad Bosnia ja Hertsegoviina klubi HŠK Zrinjski Mostar ning Hollandi klubi AZ Alkmaar.

Jalgpall

toob sinuni Chanz