Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Eesti maavõistlused avab Saaremaa – Järvamaa vastasseis

Saaremaa võistkond 2019. aasta maavõistlustel
Saaremaa võistkond 2019. aasta maavõistlustel — FOTO: erakogu

2023. aasta Eesti maavõistlused, kus võistlevad Tallinna ja 15 maakonna esindused, saavad alguse juba sellel nädalavahetusel, kui 2. septembril lähevad vastamisi Saaremaa ja Järvamaa võistkonnad, kirjutas jalgpall.ee

Traditsioonilisi Eesti maavõistluseid korraldab Eesti Jalgpalli Liit alates 2012. aastast. Turniiri süsteem näeb ette, et 15 maakonna ja pealinn Tallinna esindused kohtuvad omavahel kahel korral, seni on peetud üheksa vooru.

Tänavused maavõistlused stardivad 2. septembril kell 14, kui Kuressaare linnastaadionil kohtuvad omavahel Saaremaa ja Järvamaa võistkonnad. Nädal hiljem, 9. septembril kell 13.15 võtavad Haapsalu linnastaadionil mõõtu Läänemaa ja Viljandimaa esindused. Oktoobrikuus kohtuvad Harjumaa ja Tartumaa ning Raplamaa ja Hiiumaa. Ülejäänud kohtumiste toimumisajad teatab jalgpalliliit esimesel võimalusel.

Eesti maavõistlused 2023:

2. september kell 14.00: Saaremaa - Järvamaa, Kuressaare linnastaadion
9. september kell 13.15: Läänemaa - Viljandimaa, Haapsalu linnastaadion
17. oktoober kell 16.00: Harjumaa - Tartumaa, TNTK staadion
18. november kell 15.00: Raplamaa - Hiiumaa, Rapla jalgpallihall
Võrumaa - Ida-Virumaa
Tallinn - Valgamaa
Lääne-Virumaa - Jõgevamaa
Pärnumaa - Põlvamaa

Üheksa vooru järel on Eesti maavõistluste edukaimateks meeskondadeks olnud Tallinn, Harju- ja Võrumaa, kes kõik on kogunud kuus võitu, ühe viigi ja kaks kaotust. Kõikide peetud kohtumiste tulemuste ning turniiri edetabeliga saab lähemalt tutvuda SIIN.

Jalgpall

toetab Chanz