Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Eesti koondislane liitus Austria kõrgliiga klubiga

Mari Liis Lillemäe
Mari Liis Lillemäe — FOTO: Janek Eslon

FC Flora ja Eesti naiste jalgpallikoondise ääreründaja Mari Liis Lillemäe siirdus Austria ADMIRAL Frauen Bundesliga klubisse Innsbrucki FC Wacker.

“Tunnen, et on õige aeg uuteks väljakutseteks ja olen põnevil, sest mul on võimalus hooaja lõpuni Innsbrucki naiskonnaga liituda. Loodan, et võistkonda sisse elamine on sujuv ja suudan neid võimalikult palju aidata, samal ajal oma individuaalset mängu arendades,” ütles Lillemäe.

“Tänan klubi ja treenereid professionaalse treeningkeskkonna eest! Lisaks kõiki tiimikaaslasi, kes alati toetavad ja innustavad seeläbi paremaks mängijaks saama. Teie pühendumus ja järjepidavus treeningutel ja mängudel on imetlusväärsed,” lisas ta.

“Mari Liisi liikumine Austriasse on tema arengu mõttes igati positiivne asjade käik. Juba eelmisel aastal oli laual potentsiaalne liikume välismaale, seega hea meel, et Mari Liis saab võimaluse end uuesti väliskeskkonnas proovile panna,” kommenteeris FC Flora naiskonna peatreener Aleksandra Ševoldajeva.

FC Wacker paikneb sügisringi järel liigatabelis kümnendal ehk viimasel kohal, klubi eesmärgiks on Bundesligast välja langemist vältida. “Hooaja esimene pool oli klubi jaoks keeruline, aga talvel toimusid positiivsed muudatused. Nüüd tahetaksegi uue hooga hooaja teisest poolest maksimum võtta,” sõnas ääreründaja.

ADMIRAL Frauen Bundesliga jätkub 16. märtsil kui FC Wacker kohtub võõrsil SPG SCR Altach/FFC Vorderlandiga.

23-aastane Lillemäe alustas mängijateed Suure-Jaani Unitedis ning liitus 2017. aastal FC Floraga. Rohesärkide koosseisus tuli ta kuuel viimasel hooajal Eesti naiste meistriks. Eelmisel aastal osales Lillemäe Naiste Meistriliigas 25 kohtumises ja lõi 20 väravat, aasta varem kogunes tema nimele 21 mängu ja 25 väravat. Eesti naiste jalgpallikoondises on Lillemäe osalenud 48 ametlikus mängus ja löönud kaks väravat.

Jalgpall

toetab Chanz