Jalgpall

toob sinuni Chanz

Eesti kohtunikud on ametis Meistrite liigas ja noorte U19 EM-finaalturniiridel

Juri Fischer
Juri Fischer — FOTO: Liisi Troska/jalgpall.ee

Juulis peetakse nii Meistrite liiga kohtumisi kui neidude ja noormeeste U19 EM-finaalturniire, kuhu on määramisi teeninud ka Eesti õigusemõistjad.

Juri Frischer juhib teisipäeval, 11. juulil Meistrite liiga esimese eelringi kohtumist Fääri saarte meistri KI Klaksviki ja Ungari meistri Ferencvarosi TC vahel. Abikohtunikena on ametis Veiko Mõtsnik ja Sander Saga. Neljanda kohtunikuna tegutseb Kristo Külljastinen.

Noormeeste U19 vanuseklassis on 3.–16. juulini Maltal toimuval finaalturniiril kohtunikena ametis Joonas Jaanovits ja Aron Härsing. Eesti kohtunike esimene mäng toimub täna, 4. juuli õhtul, kui B-alagrupis lähevad vastamisi Norra ja Kreeka. Kohtumist vilistab Jaanovits, kõrval abistavad teda Härsing ja Robert Kempter (Saksamaa). Neljanda kohtuniku rolli täidab Sven Jablonski (Saksamaa).

Juuli lõpus Belgias toimuva neidude U19 vanuseklassi EM-finaalturniiri abikohtunike valikusse kuulub teiste seas ka Anni Koppel. Viimati tegutses Koppel rahvusvahelistes kohtumistes 2023. aasta märtsikuus, kui Serbias toimusid U17 neidude EM-valikmängud. Neidude U19 EM-finaalturniiri kohtumised peetakse Belgias 18.–30. juulini.

Vahendas, jalgpall.ee

Jalgpall

toob sinuni Chanz