Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Eesti kohtunikebrigaad mõistab õigust UEFA Konverentsiliigas

Kristo Tohver
Kristo Tohver — FOTO: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Sel nädalal peetakse UEFA klubisarjades alagrupiturniiridel põnevaid kohtumisi. Eestlased on ametisse usaldatud nii Konverentsiliigas kui Euroopa liigas.

Eesti kohtunikebrigaad eesotsas Kristo Tohveriga on neljapäeval, 30. novembril ametis Fääri saartel, kui Konverentsiliiga alagrupimängus lähevad vastamisi KÍ Klaksvík (Fääri saared) ja ŠK Slovan Bratislava (Slovakkia). Tórsvølluri staadionil astuvad ühes peakohtunik Tohveriga väljakule abikohtunikud Sander Saga ja Sten Klaasen ning neljas kohtunik Juri Frischer. Eesti kohtunikebrigaadi kõrval on videokohtunikena ametis Jonas Hedegaard Hansen ja Jakob Kehlet, kes tulevad Taanist. Mängu avavile kõlab kell 19.45.

Samal päeval on Euroopa liigas ametis EJLi kohtunike osakonna juhataja Hannes Kaasik, kes täidab kohtunike vaatleja ülesandeid Servette FC (Šveits) ja AS Roma (Itaalia) vastasseisus. Kaasiku pilgu all mõistab mängus õigust Poola kohtunikebrigaad: peakohtunik on Daniel Stefański, abikohtunikud on Dawid Golis ja Michał Obukowicz ning neljas kohtunik on Wojciech Myć, videokohtunikena tegutsevad Piotr Lasyk ja Paweł Pskit. Genfi staadionil algab mäng kell 22.00.

Jalgpall

toetab Chanz