Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Eesti jalgpalliametnikud on ametis EM-valiksarjades

Hannes Kaasik
Hannes Kaasik — FOTO: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Oktoobrikuises rahvusvahelises koondiseaknas on lisaks koondistele ametis ka Eesti jalgpalliametnikud, kes täidavad eri ülesandeid San Marinos ja Põhja-Iirimaal.

Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) kohtunike osakonna juhataja Hannes Kaasik on täna, 17. oktoobril kohtunike vaatlejana ametis San Marinos toimuval EM-valikmängul. San Marino ja Taani vahelises kohtumises mõistavad Kaasiku pilgu all õigust Ukraina kohtunikud: peakohtunik on Viktor Kopiievskyi, abikohtunikud on Oleksandr Zhukov ja Volodymyr Vysotskyi ning neljas kohtunik on Vitaliy Romanov. Mängu videokohtunikud Fedayi San ja Lukas Fähndrich tulevad Šveitsist. Serravalles San Marino staadionil kõlab avavile Eesti aja järgi kell 21.45.

Esmaspäeval, 16. oktoobril täitis Sergei Hohlov-Simson delegaadi ülesandeid Põhja-Iirimaal toimunud U21 EM-valikmängus. Mourneview Parki staadionil toimunud Põhja-Iirimaa ja Serbia vaheline vastasseis lõppes külalismeeskonna 2:1 võiduga. 6 punkti kogunud Serbia asub valiksarja F-alagrupis kolmandal kohal, Põhja-Iirimaa on 3 punktiga eelviimane.

Delegaat on vastaval mängul UEFA kõrgeim esindaja, kelle ülesandeks on tagada matši sujuv läbiviimine vastavalt reeglitele ja koostada ülevaade kõigist korralduslikest asjadest. Vajadusel lahendab delegaat probleeme ja teeb kriitilistes olukordades otsuseid.

Jalgpall

toetab Chanz