Eesti Jalgpalli Liit sõlmis ainulaadse strateegilise koostöölepingu loovagentuuriga Trickster Studios

Trickster Studios on koostööpartner ka meeste koondise mängupäevade jäädvustamisel./ EJL
Trickster Studios on koostööpartner ka meeste koondise mängupäevade jäädvustamisel — FOTO: EJL

Jalgpallihooaja alguse puhul teevad Eesti Jalgpalli Liit (EJL) ja loovagentuur Trickster Studios teatavaks strateegilise koostöö, mille peamine eesmärk on läbi uuendusliku loojutustamise muuta jalgpall järgmise põlvkonna mängijate ja fännide silmis veelgi populaarsemaks, kirjutab jalgpall.ee.

Tegemist on ainulaadse ja esimese taolise koostöövormiga Eesti spordimaastikul. Tricksteri kaasasutaja ja tegevjuhi Karl Altraja sõnul jagavad koostööpartnerid sarnast maailmavaadet, mille keskmes on ühiskonna sidumine läbi kogukondlike tegevuste.

EJL ja Trickster Studios töötavad ühiselt selle nimel, et jalgpalli noorte seas populariseerida, mis pikemas perspektiivis tooks treeningutele veelgi rohkem talente ning tribüünidele uusi publikurekordeid. Koos püüeldakse selle poole, et viia sotsiaalmeediategevused uuele tasemele, suurendada kommunikatsiooni levikut, kogukondi omavahel digitaalselt siduda ning võimendada kahepoolset digiturundust EJL koostööpartneritega. Lisaks kannab Tricksteri tiim koostöös partneri A Cube Agencyga hoolt kogu videoproduktsiooni ja sisuloome eest.

EJLi arendusdirektor Mihkel Uiboleht märkis, et organisatsiooniväliseid partnereid saab kaasata siis, kui nad mõistavad hästi valdkonda. “Kõrgel tasemel tehnilise teostuse ja uue põlvkonnaga suhestumise kõrval on Tricksteri tugevus jalgpallimaastiku tundmine, sest seal töötavad inimesed, kes on nii jalgpalluri kui jalgpallijälgijana käinud läbi pika tee,” selgitas Uiboleht.