Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Eesti Jalgpalli Liidu koostöö suurtoetajaga jätkub viiendat aastat

Aivar Pohlak ja Coolbet Eesti turundusjuht Rasmus Raidla
Aivar Pohlak ja Coolbet Eesti turundusjuht Rasmus Raidla — FOTO: Kert Kõpper

Eesti Jalgpalli Liit (EJL) ja kodumaine spordiennustuse ettevõte Coolbet pikendasid omavahelist koostööd ning alustasid viiendat koostööaastat.

„Meil on hea meel astuda Coolbetiga koostöö viiendasse aastasse. Hindame nende kui meie suurtoetaja panust erinevatesse tegevustesse, eraldi väärib välja toomist ladus koostöö meeste koondise mängude tutvustamisel ja külastuskogemuse arendamisel,” ütles Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak.

„Coolbet on jalgpalli toetanud juba aastaid ning ühtlasi oli see ka esimene spordiala, mida ettevõtte asutamise järel suuremalt toetama asusime. Nende aastate jooksul oleme näinud, et kohaliku jalgpalli jälgitavus ja kajastatavus on olnud pidevalt tõusuteel ning loodetavasti jätkub see ka tulevikus,“ rääkis Coolbet Eesti turundusjuht Rasmus Raidla.

Möödunud aastal tõi Coolbet koostöös jalgalliliiduga huvilisteni Coolbet dokumentaalsarja Eesti jalgpallist ning loodi üheskoos mitmeid põnevaid videoprojekte. „Ka algaval hooajal loodame jalgpallisõprade mängust saadavat emotsiooni läbi erinevate kampaaniate ja ühisprojektide suurendada,“ lisas Raidla.

Pidulik koostöölepingu allkirjastamine viidi läbi pühapäeval, 25. veebruaril toimunud Eesti jalgpallihooaja avamisüritusel.

Alates 2020. aastast on Coolbet Eesti jalgpallikoondise, Eesti Jalgpalli Liidu ja Premium liiga suurtoetaja. Samuti võõrustatakse A. Le Coq Arenal toimuvatel Eesti meeste koondise kodumängudel VIP külalisi Coolbet Tähtede klubis.

Coolbet on Eestis litsentseeritud hasartmänguettevõte, mis loodi 2016. aastal Tallinnas. Tänaseks tegutseb ettevõte kümnes riigis ning pakub tööd enam kui 350 inimesele Eestis ja välismaal. Jalgpallisõpradele on Coolbet tuntud ka kui Pärnu JK Vapruse peasponsorina. Lisaks toetatakse Eesti Discgolfi Liitu ja mitmeid harrastusspordi ettevõtmisi.

Jalgpall

toetab Chanz