Jalgpall

toob sinuni Chanz

Eesti delegaat ja kohtunike vaatleja on ametis UEFA klubisarjades

Uno Tutk
Uno Tutk — FOTO: Eesti Jalgpalli Liit

Eesti jalgpalliametnikud on neljapäeval, 17. augustil ametis UEFA klubisarjade korduskohtumistel Gibraltaril ja Belgias.

UEFA Euroopa Konverentsiliigas on 17. augustil toimuvas kolmanda eelringi mängus delegaadina ametis Kadri Jägel. Gibraltaril Victoria staadionil toimuvas kohtumises lähevad vastamisi Lincoln Red Imps FC ja Kosovo meeskond FC Ballkani. Mängu teenindab Norra kohtunikebrigaad, kuhu kuuluvad peakohtunik Kristoffer Hagenes, äärekohtunikud Anders Olav Dale ja Øystein Simon Ytterland ning neljas kohtunik Daniel Higraff. Kohtunike vaatlejana on ametis belglane Luc Wouters. Pall pannakse neljapäeval mängu Eesti aja järgi kell 19. Meeskondade esimese vastasseisu kohtumise võitis Ballkani 2:0.

Delegaat on vastaval mängul UEFA kõrgeim esindaja, kelle ülesandeks on tagada matši sujuv läbiviimine vastavalt reeglitele ja koostada ülevaade kõigist korralduslikest asjadest. Vajadusel lahendab delegaat probleeme ja teeb kriitilistes olukordades otsuseid.

EJLi kohtunike komisjoni liige Uno Tutk on samal ajal kohtunike vaatlejana ametis Belgias UEFA Euroopa Liiga kolmanda eelringi korduskohtumises, kus lähevad vastamisi KRC Genk ja Olympiakos. Mängu teenindab Saksamaa kohtunikebrigaad: peakohtunik on Tobias Stieler, äärekohtunikud on Christian Gittelmann ja Mark Borsch ning neljanda kohtunikuna on ametis Harm Osmers. Neljapäevane mäng algab Genki Cegeka Arenal Eesti aja järgi kell 19. Esimese kohtumise võitis kodus mänginud Olympiakos seisuga 1:0.

Jalgpall

toob sinuni Chanz