Jalgpall

toob sinuni Chanz

Eesti – Austria EM-valikmängu kohtunikebrigaad tuleb Montenegrost

Nikola Dabanovic paremal
Nikola Dabanovic paremal — FOTO: Scanpix

Eesti meeste koondist ootab sel neljapäeval, 16. novembril ees aasta viimane kodumäng, kui EM-valikmängus minnakse vastamisi Austria koondisega. Kohtumist teenindavad Montenegro õigusemõistjad.

Mängu peakohtunik Nikola Dabanovicist sai FIFA kategooria kohtunik 2009. aastal ning teda peetakse UEFA esimese kategooria kohtunikuks. Dabanovic on teenindanud EM- ja MM-valikmänge ning kohtumisi nii UEFA Meistrite-, Euroopa-, noorte- ja Konverentsiliigas.

Dabanovici abistavad äärtel Vladan Todorovic ja Srdan Jovanovic, neljanda kohtunikuna on ametis Miloš Savovic. Viimati oli Montenegro kohtunikebrigaad teenindamas eelmise nädala Euroopa liiga kohtumist Amsterdami Ajaxi ning Brighton ja Hove Albioni vahel.

Mängu videokohtunikud Mario Zebec ja Dario Bel tulevad Horvaatiast.

16. novembril toimuva EM-valikmängu eel algavad tegevused kell 17.00: avatakse staadioni sissepääsud, sisegaleriidest saab soetada Eesti koondise fännitooteid ning toitu ja jooki. A. Le Coq Arena nurgatribüünile on üles seatud lava, kus astub tunniajase programmiga üles Tanel Padar. Kell 18.15 alustavad koondised mängueelse soojendusega, kell 18.45 kõlavad hümnid ning kohtunik annab mängule avavile kell 19.00. Eesti – Austria mängu esitleb Admirals.

Pääsmed mängule on saadaval Piletilevis ja Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel.

Jalgpall

toob sinuni Chanz