Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Cristiano Ronaldo: Saudi Araabia liiga on parem kui Prantsusmaa oma

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo — FOTO: Scanpix

Täna toimub Dubais "Globe Soccer" auhindade jagamine, kus ka muidugi oli kohal ka üks läbi aegade parimaid jalgpallureid Cristiano Ronaldo.

Suurele lavale astusid küsimustele vastama praegune Al-Nassri mängumees Cristiano Ronaldo ning kaks Manchester City mängijat Kyle Walker ja Ruben Dias.

2023. kalendriaasta suurimaks väravaküttiks tuli ei keegi muu, kui Cristiano Ronaldo ise, kes skooris Al-Nassri ning Portugali ridades kokku 54. korral.

Ronaldo ütles konkreetselt ka välja, et tema meelest on hetkel Saudi Araabia liiga kõrgemal tasemel, kui seda on Prantsusmaa oma.

"Prantsusmaal on kaks-kolm väga suurt klubi ning ülejäänud jäävad teistele kõvasti tasemelt alla, Saudi Araabias nii ei ole ning kõik on üpriski võrdsel tasemel." Rääkis Ronaldo.

Vähem kui kuu pärast 39-aastaseks saav Ronaldo rääkis, et tal oli suurepärane aasta ning väga hea meel oli edestada selliseid loomi nagu seda on praegu Erling Haaland(kes ka publikus istumas oli).

"Mulle meeldib kui inimesed mind algselt kritiseerivad ning siis ma jälle lükkan need kõik väited ümber," Rääkis Ronaldo.

Samuti küsiti Cristianolt, keda ta peab selle hooaja Meistrite liiga suurimateks favoriitideks. "Minu meelest on sel hooajal suurimad favoriidid Müncheni Bayern, Manchester City ja Madridi Real."

Lisaks uuriti kaua suudab Ronaldo sellises vormis veel jätkata ning kas on mõelnud ka karjääri lõpetamisele, millele mees väga kindlalt vastata ei suutnud, kuid naljatles, et loodetavasti 10 aastat veel.

Jalgpall

toetab Chanz