Jalgpall

toob sinuni Chanz

Balti liiga viimases voorus kohtuvad Flora ja Gintra

— FOTO: Liisi Troska/jalgpall.ee

Pühapäeval, 30. juulil mängib Tallinna FC Flora enne Balti liiga otsustavaid kohamänge 5. vooru kohtumise Šiauliai FK Gintra naiskonnaga. Avavile kõlab Leedus kell 17.

Mõlemad naiskonnad on Balti liigas võtnud sel hooajal neli võitu ning jätkavad täiseduga. Floral on kirjas võidud Saku Sportingu (5:3), Riia FS Metta (3:0), SFK Riga (1:0) ja Vilniuse MFA Žalgiris (2:1) üle. Šiauliai FK Gintra on alistanud samad naiskonnad lüües ühtekokku seitse väravat, endale on lastud lüüa vaid üks. Mõlemal naiskonnal on kirjas 12 punkti, Flora paikneb liigatabeli esimesel, Gintra teisel positsioonil.

Naiskonnad on Balti liiga ajaloos läinud vastamisi kolmel korral. Kõigis mängudes on võidutsenud Gintra, vastavalt tulemustega 3:0, 3:0 ja 2:0. Kas ja kuidas lõpeb naiskondade neljas omavaheline mäng, näeb Leedus Šiauliai keskstaadionil pühapäeval kell 17. Kohtumise otsepilti on võimalik jälgida Futbolas TV vahendusel.

Pärast pühapäevast kohtumist algavad Balti liigas poolfinaalid, kus omavahel kohtuvad tabelis esimesel ja neljandal ning teisel ja kolmandal kohal olevad naiskonnad. Mängude võitjad pääsevad edasi finaali, teiseks jäänud naiskonnad peavad 3.–4. koha kohtumise. 5.–6. koha mäng toimub samaaegselt poolfinaalidega.

Jalgpall

toob sinuni Chanz