Jalgpall

toob sinuni Chanz

Balti liiga finalisti selgitavad Flora ja Sporting

— FOTO: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Naiste Balti liiga hooaeg on jõudnud poolfinaalideni ning täna, 9. augustil lähevad vastamisi Tallinna FC Flora ja Saku Sportingu. Võitja kohtub finaalis Siauliai FK Gintraga (Leedu).

Balti liiga poolfinaalides kohtuvad omavahel põhihooaja 1. ja 4. ning 2. ja 3. kohal lõpetanud naiskonnad. Poolfinaalide võitjad kohtuvad finaalis, kaotajad selgitavad kolmanda koha omaniku ning esinelikust välja jäänud naiskonnad mängivad omavahelises kohtumises välja 5. ja 6. koha omaniku.

Flora ja Sportingu jaoks on tegu selle aasta kuuenda omavahelise mänguga. Balti liiga põhihooaja kohtumine peeti märtsikuus, kui 5:3 skooriga teenis võidupunktid Flora. Tallinna naiskond on võidukas olnud ka kahes senises koduse Meistriliiga kohtumises ning edukad oldi ka kevadises Superkarikafinaalis. Sportingu selle aasta ainus võit Flora üle pärineb maikuust, kui karikavõistluste poolfinaalis teeniti 2:1 võit ning hiljem tuldi ka karikavõitjateks.

Flora ja Sportingu vahelise Balti liiga poolfinaali avavile kõlab Lilleküla harjutusväljakul kell 19. Mängu peakohtunik on Jagnar Jakobson, teda abistavad äärtel Sandra Nigulis ja Stella Reinumägi ning neljanda kohtunikuna on ametis Martin Altmets.

Balti liiga esimene poolfinaal peeti teisipäeval, 8. augustil, kui Siauliai FK Gintra (Leedu) alistas koduväljakul 7:0 Läti naiskonna SFK Riga. 5.-6. koha mängus selgitavad täna, 9. augustil kell 16 parima Vilniuse MFA Žalgiris (Leedu) ja Riia FS Metta (Läti).

Jalgpall

toob sinuni Chanz