Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Arsenali treenerid tutvustavad Eestis enda naiste jalgpalli metoodikat

Pildil Arsenali treener 2021. aastal toimunud koolitusel
Pildil Arsenali treener 2021. aastal toimunud koolitusel — FOTO: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Eestis on taas toimumas naiste jalgpalli treeneritele suunatud koolitus, mida viivad läbi Londoni Arsenali treenerid. Koolitus toimub koos neidude U19 koondise kogunemisega, kellega viiakse läbi kõik praktilised koolituse osad, kirjutab jalgpall.ee.

Koolitus „Arsenal FC metoodika” toimub paralleelselt neidude U19 koondise kogunemisega 9.–11. märtsini. Kolmepäevase koolituse vältel on osalejatel võimalus saada ülevaade Arsenali naiste jalgpalli treeningmetoodikast, kui teadmisi jagavad kaks Inglismaa suurklubi treenerit.

„Arsenal FC näol on tegu Inglismaa naiste kõrgliiga hõbemedalistiga, kes on edukalt esinenud ka UEFA naiste Meistrite liigas. Sellise profiiliga klubi treenerite teadmisi ja nõuandeid tasub kahtlemata kuulama tulla, sest tegu on valdkonna tippudega,” rääkis Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) koolitusosakonna juhataja Jan Harend.

Ingliskeelne koolitus on mõeldud eelkõige naiste jalgpallis tegutsevatele treeneritele. Huvilistel on end koolitusele võimalik ERISe keskkonnas registreerida 5. märtsini (k.a.) ning see on osalejatele tasuta. Sarnane koolitus toimus ka 2021. aasta novembris, kui Tallinnas käis treeneritele näpunäiteid jagamas kolm Arsenali treenerit. Ka toona olid koolituse praktilises osas kaasatud Eesti neidude U19 koondise mängija

Jalgpall

toetab Chanz