Jalgpall

toob sinuni Chanz

Arsenali jalgpallur sai pussitamises haavata, üks inimene sai surma

Itaalias toimunud pussitamises sai mitu inimest haavata ning üks inimene kahjuks surma. Üks haavata saanud inimene oli Arsenali jalgpallur Pablo Marí.

Välismeedia andmetel toimus pussitamine neljapäeva õhtul Milano lähedal asuvas Milanofiori di Assago kaubanduskeskuses , kus väidetavalt oli 46-aastane mees poes riiulilt noa haaranud ning sellega poes viibinud inimesi pussitama hakanud. Lõpuks olid osad külastajad ründaja kinni võtnud ja politseile üle andnud.

Haavata sai vähemalt kuus inimest, kellest nelja, 28-, 30-, 40- ja 80-aastase inimese seisundid pidid olema rasked. Kahjuks sai rünnakus surmavaid vigastusi Carrefouri hüpermarketi töötaja.

Itaalia meedia andmeil on üks haavata saanud inimene Londoni Arsenali jalgpalliklubi mängija Pablo Marí, kes on sel hooajal laenul Itaalia kõrgliigas mängivas Monza meeskonnas. Õnneks ei pidanud 29-aastase Hispaania jalgpalluri vigastused olema väga tõsised.

Arsenali peatreener Mikel Arteta: “Tean, et ta (Pablo Mari) on suhelnud oma perega… ta on haiglas, tundub, et temaga on kõik korras. Loodetavasti on temaga kõik korras.

Üks tunnistaja rääkis La Repubblicale: “Olime baaris ja arvasime, et see oli rööv, sest nägime mõnda poissi ja naist jooksmas, siis nägime üha rohkem ärritunud nägudega inimesi ja saime aru, et juhtus midagi tõsist.”

Itaalia meedia teatel oli ründajal varem olnud probleeme vaimse tervisega-

Jalgpall

toob sinuni Chanz