Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Armas žest! Klopp on nõus andma oma peatreeneri rolli ajutiselt üle surevale treenerile

Jürgen Klopp
Jürgen Klopp — FOTO: Scanpix

Liverpool praegune sakslasest peatreener on nõus oma treeneripingilt taanduma üheks mänguks, kui rolli võtaks üle endine Inglismaa koondise peatreener Sven-Göran Eriksson.

75-aastasele rootslasest endisele peatreener Erikssonile on diagnoositud vähk ning hiljuti rääkis mees avameelselt sellest ka Rootsi rahvusringhäälingule ning kinnitas kuulujutte. "Kõik teavad, et võitlen raske haigusega. Inimesed arvavad, et mul on vähk ning võin seda kinnitada. Võitlen nii kaua, kuni suudan kuid parimal juhul on mul aega veel aasta,“ rääkis Eriksson.

Sven-Göran Erikssoni üks viimastest soovidest on veel juhendada Liverpooli kuna see on tema suur unistus olnud lapsepõlvest. Samuti on Liverpool mehega juba ühendust võtnud ning suure tõenäosusega ongi rootslane 23. märtsil heategevus mängus Liverpooli peatreeneriks, kui Liverpool läheb vastamisi Amsterdami Ajaxiga.

Klopp oli Erikssoni diagnoosist väga šokeeritud ning annab heameelega rootslasele ajutiselt oma koha. "Ta on siia väga teretulnud ning võib minu toolil istuda ja minu tööd teha, kui ta seda ise tahab" rääkis Liverpooli peatreener Telegraphile.

Jalgpall

toetab Chanz