Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Ametlik! Karol Mets siirdub mängima Saksamaale

Karol Mets keskel
Karol Mets keskmine pildil — FOTO: fcstpauli Twitter

Saksamaa jalgpalli esiliigas mängiv (tugevuselt teine liiga) FC St. Pauli andis sotsiaalmeedias teada, et klubiga on laenulepingu alusel liitunud Eesti koondise 29-aastane kaitsemängija Karol Mets.

Karol Mets mängis enne Saksamaa klubiga liitumist FC Zürichi eest, kus sai kirja 20 kohtumist - 13 olid Šveitsi kõrgliigas, 3 Euroopa liigas, 3 Euroopa liiga kvalifikatsioonis ning üks mäng karikasarjas. Enne FC Zürichiga liitumist on keskkaitsja mänginud Bulgaarias, Saudi Araabias, Rootsis, Hollandis, Norras ja Eestis.

Spordidirektor Andreas Bornemann: "Pärast tähtsate kaitsjate vigastusi tahtsime end keskkaitsepositsioonil kindlustada. Karoli lepinguga tahame anda oma kaitsele veelgi stabiilsust."

Peatreener Fabian Hürzeler: “Karolil on palju kogemusi ja temast õhkub rahulikkust, mis teeb meeskonnale head. Ta toob kaasa füüsilised ja head mänguoskused, mis sobivad meie mängustiiliga ja muudavad meid paremaks."

Karol Mets: “FC St Pauli on minu jaoks suurepärane võimalus Saksamaal jalgpalli mängida. Klubi on rahvusvaheliselt tuntud, ootan väga esimest mängu."

Eestlase uus koduklubi on hetkel 2. Bundesligas 15. kohal. 17. mänguvooruga on kogutud kolm võitu, kaheksa viiki ja kuus kaotust.

Jalgpall

toetab Chanz