Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Ametlik! 29-aastane Brent Lepistu siirdub mängima Rumeenia kõrgliigasse

Brent Lepistu keskel
Brent Lepistu keskel — FOTO: DA Sport Consulting

Rumeenia jalgpalli kõrgliigas mängiv CS Mioveni meeskond andis teada, et on sõlminud lepingu endise FCI Levadia mängumehe Brent Lepistuga.

Eestlase uuel koduklubil hetkel kõige paremini ei lähe, kuna koduliigas on 21. mänguvooruga suudetud võita vaid üks mäng. Lisaks on tehtud 6 viiki ning saadud 14 kaotust, mis annavad turniiritabelis üheksa punktiga kindlalt viimase koha. Eelviimasel kohal paikneva meeskonnaga on vahe juba 10 punkti. Vaata Rumeenia kõrgliiga tabeliseisu SIIT

Mioveni jalgpalliklubi asub Argeși maakonnas Miovenis. Meeskond asutati 2000. aastal AS Mioveni 2000 nime all. Kodumänge peab meeskond Stadionul Orășenescil, mis mahutab 10 000 inimest

2020. aastal Levadiaga liitunud Lepistu uueks hooajaks 2021. aastal Eesti meistriks tulnud klubiga lepingut ei sõlminud.

Brent Lepistu kommenteeris otsust nii (autor/allikas FCI Levadia): “Olen otsustanud, et minu teekond FCI Levadias saab selleks korraks läbi. On olnud väga eriline aeg, kus üheskoos oleme võitnud nii karikaid kui tiitleid ning koos elasime läbi ebaõnnestumisi millest on palju õppida. Aitäh usalduse eest ning jään koos veedetud aega positiivselt mäletama. Aeg näitab, milliseks kujuneb minu uus väljakutse”.

2021. aastal aitas ta kaptenina teenida Levadial nii Evald Tipneri karikavõidu kui ka klubi ajaloo 10. Premium liiga tiitli. Mullu võideti üheskoos Superkarikas.

Jalgpall

toetab Chanz