Jalgpall

toob sinuni Chanz

Al-Nassr vallandas peatreeneri, kas mängus oli Cristiano Ronaldo käsi?

Rudi Garcia ja Cristiano Ronaldo
Rudi Garcia ja Cristiano Ronaldo — FOTO: Scanpix

Alles oli, kui Cristiano Ronaldo liitus Al-Nassriga eelmise aasta lõpus ja Teda prantslane Rudi Garcia soojalt vastu võttis ja kaptenipaela Talle usaldas. Nüüd aga lood on läinud niimodi, et Al-Nassr otsustas 59-aastase prantslase lahti lasta ja uut peatreenerit hakkata otsima.

Väidetavalt oli veel treeneril üks mäng veel aega endale treeneritöö alles jätta kuna järgmisena ootab neid vastu Saudi-Araabia üks parimaid tiime Al-Hilal kes praegu tabeli 4. real paiknemas on, aga mehe õnnetuseks nii ei läinud. Al-Nassr on liigas 2. kohal 16 võidu, 5 viigi ja 2 kaotusega. Rudi Garcia aeg jäi Al-Nassris kaheksaks kuuks.

Cristiano Ronaldo ise on alustanud Al-Nassri särgis päris hästi. Portugali kapten on löönud liigas 10 mänguga 11 väravat ja andnud 2 resultatiivset väravasöötu.

Jutud olid ka Hispaania väljaannete kohaselt läinud lahti sellest, et Ronaldo ja Al-Nassri mängijatel tekkis tüli peatreeneriga omavahel peale viimast 0:0 mängu ja sealt see kõik alguse võiski saada. Ronaldo sõnul võiks Al-Nassr palju paremat jalgpalli mängida ja potentsiaali on ohtralt, kirjutas Marca.

 

 

Saudi-Araabia kõrgliiga tabeliseis:

Saudi-Araabia kõrgliiga tabeliseis
Saudi-Araabia kõrgliiga tabeliseis — FOTO: Kuvatõmmis

Jalgpall

toob sinuni Chanz