Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Aastalõputurniiril võistles enam kui 3000 mängijat

Aastalõputurniir
Aastalõputurniir — FOTO: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Möödunud aasta detsembrikuus toimus 26. korda traditsiooniline Aastalõputurniir, mis tõi Kalevi Spordihalli 3097 mängijat ja 246 võistkonda, kirjutab jalgpall.ee.

15.–30. detsembrini peeti Kalevi Spordihallis 23 turniiri, kui eri vanuseklassides ja liigades käisid väljakul nii poisid, tüdrukud, harrastajad, fännid, ettevõtted kui ka tippliigade mängijad. Aastalõputurniiril peeti eri turniiridel kokku 557 mängu, mis olid väga resultatiivsed: väravavõrgud sahisesid 13 võistluspäeva jooksul 1807 korral.

Enim esikohti teenis turniiril Tallinna FC Flora, kes oli edukaim naiste Meistriliiga, Esiliigade ja U16 vanuseklassi arvestuses. Igal turniiril autasustati karikaga esikolmikut, lisaks valiti parim mängija, väravavavaht ja väravakütt, kes teenisid eriauhinna.

Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) peasekretäri Anne Rei sõnul oli lõppenud turniir edukas. „On suur rõõm, et saime pärast kahe aasta pikkust pausi taas traditsiooniliseks saanud turniiriga jalgpalliaastale punkti panna. Aitäh kõigile osalejatele, korraldajatele ja toetajatele, kes järjekorras 26. Aastalõputurniiril kaasa lõid!" sõnas Rei.

Kõikide turniiride tulemused ja võistkondade koosseisud leiab aadressilt aastaloputurniir.jalgpall.ee.

Aastalõputurniiri toetasid Nike, Coolbet, Corny, Digistep ja Tere.

Jalgpall

toetab Chanz