Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Aastalõputurniiril on enne jõulupausi toimunud üle 350 mängu

Jalgpallurid mänguhoos aastalõpu turniiril
Aastalõputurniiril on enne jõulupausi toimunud üle 350 mängu — FOTO: Liisi Troska/jalgpall.ee

Traditsiooniliselt Kalevi spordihallis peetaval Aastalõputurniiril on seni toimunud 361 kohtumist ja väljakul käinud 165 võistkonda. Turniiril peetakse neli päeva jõulupausi, järgmised mängud toimuvad 27. detsembril, kirjutab jalgpall.ee.

Turniiri avapäev oli 15. detsembril ning viimased kohtumised ootavad ees 30. detsembril. Esimesel päeval peetud poiste U12 vanuseklassis noppis võidu Viimsi MRJK ja Coolbet rahvaliiga A-tasandi turniiril oli võidukas FC Lebo Ülesanne. Poiste U13 turniiril oli edukaim FCI Tallinn II ja U19 Eliitliiga turniiril võttis esikoha Tallinna JK Legion. Naiste rahvaliiga võistkondade arvestuses said esikoha kirja FC Levadia Naised. Fännide turniiril olid võidukad Saue JK Rannarutsid ja seeniorite arvestus näitas parimat minekut FC Lantana 97 meeskond.

Poiste U14 vanuseklassi võitis FC Tallinn, U15 vanuseklassis FA Tartu Kalev ja U16 turniiril teenis võidu Tallinna FC Flora. III liiga klubid võtsid mõõtu kolmel erineval turniiril, kui 3. turniiril oli võidukas Saue JK II, 2. turniiril Tallinna FC Hell Hunt ja 1. turniiril Tallinna FC Zapoos. U17 Eliitliiga 2. turniiril teenis esikoha Harju JK Laagri ja 1. turniiril näitas parimat minekut Viimsi MRJK.

Pärast 23. – 26. detsembrini kestvat pausi toimub veel neli turniiripäeva, kui 27. detsembril on võistlustules tüdrukute U14 ja meeste II liiga võistkonnad. Päev hiljem tulevad väljakule tüdrukute U17 vanuseklassi võistkonnad ja kavas on ka meeste Esiliiga turniir. Kolmapäeval, 29. detsembril on Kalevi spordihall naiskondade päralt, kui esmalt kohtuvad Esiliiga võistkonnad ja seejärel ootab ees Meistriliiga turniiri. Viimasel päeval lähevad esmalt vastamisi Eesti Jalgpalli Liidu toetajad ja sponsorid ning turniiri lõpetavad meeste IV liiga vastasseisud.

Kõikide turniiride ajakava, statistika ja koosseisudega saab tutvuda aadressil aastaloputurniir.jalgpall.ee.

Turniiripassid on müügil Piletilevis. Ühe passi hinnaks on 12 eurot, kohapealt soetades 15 eurot. Päevapiletit hinnaga 5 eurot saab osta kohapeal. Kõikidele turniiridele on otsepildis võimalik kaasa elada EJLTV YouTube’i vahendusel. Kohtumistele saab kaasa elada ka mitme kaamera vaates.

Aastalõputurniiri toetavad Nike, Coolbet, Corny, Digistep ja Tere.

Jalgpall

toetab Chanz