Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Aasta esimesel 5 vs. 5 turniiril võidutsesid Nõmme United ja FC Kase Real

Nädalavahetusel peeti Tallinnas EJLi jalgpallihallis aasta esimene 5 vs. 5 etapp
Nädalavahetusel peeti Tallinnas EJLi jalgpallihallis aasta esimene 5 vs. 5 etapp — FOTO: Katariina Peetson/Jalgpall.ee

Nädalavahetusel peeti Tallinnas EJLi jalgpallihallis aasta esimene 5 vs. 5 etapp, kui võidu noppisid FC Kase Real ja Nõmme United, kirjutab jalgpall.ee.

Meeste 5 vs. 5 turniiril osales kokku 10 võistkonda ja 90 mängijat. Võistkonnad olid esialgu jagatud kahte alagruppi ning vastavalt tulemustele järgnesid alagrupikohtumistele kohamängud. Finaalkohtumises läksid vastamisi oma alagrupid võitnud FC Kase Real ja Alpha SC. Kohtumise normaalaeg lõppes 1:1 viigiga ning sellele järgnenud penaltiseerias oli edukam FC Kase Real. Esikolmikusse kuulus ka FC Tasemevahe, kes oli kohamängus 3:0 üle JK Augurist. Esinelikule järgnesid FC Focus, Flora Lapsevanemad, Inter Mustamäe JK, Türkiis JK, FCS Must ja JK Karsklus.

Kui mullu novembris osales naiste turniiril rekordiliselt 75 mängijat, siis tänavune esimene turniir oli veelgi edukam: 10 naiskonna konkurentsis käis väljakul 86 naist. Ka naiste turniiril järgnesid alagrupimängudele kohamängud ning suur finaal viis vastamisi Nõmme Unitedi ja FC Estonian Business Schooli. Alagrupis oma värava puhtana hoidnud Nõmme United jätkas samal lainel ka finaalis ning teeni 2:0 võidu. Kolmanda koha saavutas turniiril esmakordselt osalenud Läänemaa JK, kes oli JK Tallinna Kalev III-st üle 1:0. Esinelikule järgnesid KadRak United, Saue JK, SK Tünamo, Maardu LM Naised, JK Tabasalu naisharrastajad ning Saku Sporting.

5 vs. 5 turniiride toimumist toetavad Rimi, Corny ja Sportland.

Jalgpall

toetab Chanz