Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

A. Le Coq Superkarikafinaalis mõistab õigust kohtunikebrigaad eesotsas Joonas Jaanovitsiga

Joonas Jaanovits
Joonas Jaanovits — FOTO: Liisi Troska/jalgpall.ee

Tänavune klubijalgpallihooaeg saab avapaugu pühapäeval, 25. veebruaril toimuva A. Le Coq Superkarika finaalmänguga. Mängu teenindab Eesti tippkohtunikest koosnev brigaad, mille eesotsas on peakohtunik Joonas Jaanovits.

Jaanovitsi kõrval astuvad Viljandi Männimäe jalgpallihallis toimuvaks kohtumiseks väljakule abikohtunikud Neeme Neemlaid ja Silver Sepp, neljanda kohtunikuna on ametis Karl Koppel. Väljakukohtunikke abistavad VAR-ruumist videokohtunik Marko Liiva ning abivideokohtunik Petteri Schultz. Kohtunike tegutsemist jälgib vaatlejana Uno Tutk.

A. Le Coq Superkarika finaalis on tänavu vastamisi valitsev Eesti meister Tallinna FC Flora ja mullune Evald Tipneri karikasarja võitja JK Narva Trans. Läbi aastate on Flora Superkarikafinaale võitnud kümnel korral. Karika eest võisteldi ka mullu, ent tunnistada tuli Paide Linnameeskonna nappi paremust. Trans on Superkarikafinaalis varasemalt võistelnud kahel korral, kuid nii 2012. kui 2020. aastal tuli tunnistada Flora paremust.

Tänavune A. Le Coq Superkarika finaal toimub 25. veebruaril Viljandi Männimäe jalgpallihallis. Uksed avatakse kell 11.30, Eesti hümn Sakala meeskoori esituses kõlab kell 12.15 ja pall pannakse mängu kell 12.30. Pääsmete eelmüük mängule on lõppenud, kohapeal on saadaval piiratud kogus seisukohti hinnaga 3 eurot. 

Jalgpall

toetab Chanz