Jalgpall

toob sinuni Chanz

8 PÄEVA KODUMÄNGUNI: Festivalialal esineb aasta ansambel Gram-Of-Fun

— FOTO: Marleen Muhuste

Eesti meeste koondis läheb 13. oktoobril A. Le Coq Arenal EM-valikmängus vastamisi Aserbaidžaaniga. Kohtumise eel astub festivalialal üles ansambel Gram-Of-Fun.

Gram-Of-Fun on Eesti ansambel, mis alustas tegutsemist 2017. aastal. Ansambel avaldas mullu oma esimese albumi „To The Great Unkown”, mis pärjati tänavustel Eesti Muusikaauhindadel aasta debüütalbumi tiitliga. Samal auhinnagalal nimetati Gram-Of-Fun ka aasta ansambliks. Ansambli koosseisu kuuluvad Kristel Aaslaid, Dr. PhilGood, Martin Kuut, Kostja Tsõbulevski, Jaan Jaago, Frederik Küüts ja Mattis Kirsipuu.

Kristel Aaslaid ütles, et Gram-Of-Funi koosseisu kuulub mitu suurt jalgpallisõpra. „Poisid on väga suured fännid! Mina naudin seda, kui keegi miskit fännab. Mulle meeldib olla seltskonnas, kui jalgpalli vaadatakse – tore on näha elevust ja seda, kuidas mängudele kaasa elatakse,” rääkis Aaslaid. „A. Le Coq Arena on kontserdipaigana meie jaoks eriline. Loodetavasti on kõigil emotsioonid enne mängu mõnusalt laes ja lastakse end muusikal enne pingelist hetke rahustada. Oleme kõik väga elevil, eriti poisid, kes ootavad pikisilmi mängu nägemist.”

Tunniajase kontserdi vältel kütavad jalgpallisõpru üles Gram-Of-Funi repertuaari hoogsamad lood. „Kindlasti saab kuulda mõnusat, tempokat ja tantsurütmis muusikat, et publik saaks sarnaselt mängijatele end mänguks soojaks. Loodetavasti on ka ilm ilus, et kontserdil oleks mõnus koos tantsu lüüa ning puusad lahti ja käed soojaks teha, et kõik liigesed tribüünidel juubeldamiseks valmis oleksid!” ütles Aaslaid lõpetuseks.

Festivaliala avatakse kell 16, Gram-Of-Fun astub lavale 16.45. Festivalialal tervitab külalisi maskott Siil ning tühjade kõhtude ja joogipoolise eest kannab hoolt Amps. Huvilistele on uudistamiseks välja pandud ABC Motorsi sõidukid. Festivalialalt leiab ka põnevaid atraktsioone, kus saab panna proovile oma täpsuse ja osavuse. Jalgpallisõpru ootab fännikaup, mida saab soetada festivalialal asuvatest müügitelkidest. Alal liiguvad ringi ka jalgpalliliidu vabatahtlikud, kes müüvad mängukavasid ja värvivad soovijatel põsed sinimustvalgeks.

Õige lahingumeeleolu loomisele aitab kaasa ka A. Le Coqi löögirühm, kes saadab trummirütmide saatel pealtvaatajad staadionile. Festivaliala lõpetab tegevuse 45 minutit enne avavilet – kell 18.15 –, kui kõigil külastajatel palutakse leida avatseremooniaks tribüünidel oma istekohad. Eesti – Aserbaidžaani mängu avavile kõlab kell 19.00.

Neli päeva hiljem, 17. oktoobril läheb Eesti koondis maavõistlusmängus vastamisi Tai koondisega. Pääsmeid mõlemale oktoobrikuu kohtumisele saab soetada Piletilevist ja Eesti Jalgpalli Liidu kodulehelt.

Jalgpall

toob sinuni Chanz