Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

5 vs. 5 turniiri viiendast etapist võttis osa 130 mängijat

Põhja-Tallinna JK Volta võistkond.
Põhja-Tallinna JK Volta võistkond. — FOTO: Liisi Troska/jalgpall.ee

Pühapäeval, 27. augustil peeti Sauel selle aasta viies 5 vs. 5 turniiri etapp, kus osales 7 mees- ja 8 naiskonda. Meeskondadest oli parim Saue JK United, naiste arvestuses võidutses Põhja-Tallinna JK Volta.

Kokku osales Sauel peetud meeste 5 vs. 5 turniiril 7 meeskonda ja 59 mängijat. Kõik meeskonnad mängisid omavahel korra läbi ning paremusjärjestus selgus vastavalt mängudes kogutud punktidele. Esikohale oli kõva heitlus ning lõpuks kogusid võrdse arvu punkte Saue JK United ja Ballzy. Otsustavaks sai löödud väravate arv, mis oli Saue võistkonnal kahe võrra suurem, vastavalt 13 ja 11. Kolmandale kohale mängis ennast JK Pärnu Brexit ja neljanda koha sai Flora LV. Veel osalesid FC Puhkus Mehhikos, FC Narva City ja FCS Sinine.

Saue JK United mängis koosseisus: Ranner Selge, Jarmo Jaaku, Holger Suvi, Mait Pihotalo, Jaak Post, Urmo Melis, Marion Kivilaan, Ugo Melis ja Kristjan Rand.

Naiste arvestuses oli võistlustules 8 tiimi ja 71 mängijat. Kaheksa võistkonda jagati kahte alagruppi ning vastavalt tulemustele järgnesid alagrupikohtumistele kohamängud. Teise järjestikuse etapivõidu sai kirja Põhja-Tallinna JK Volta, kes alistas finaalis Saue JK tulemusega 2:1. Kolmanda koha sai esmakordselt turniiril osalenud Kaitseväe naiskond. Veel osalesid FC Nõmme United, Läänemaa JK I, KadRak United, Läänemaa JK II ja JK Tabasalu Naisharrastajad.

Volta naiskond mängis koosseis: Reelika Lumi, Aliis Jürgen, Annely Aston, Vanessa Vaher, Külli Kruus, Jekaterina Bebekova, Monika Kukkonen, Eva Maria Stina Peek, Deivi Koppel, Heidi Murdla ja Jaana Rässa.

Turniiri toetavad Rimi, Corny ja Sportland. Järgmine 5 vs. 5 turniir on planeeritud toimuma 23. septembril Tallinnas Nike Arenal. Registreerimine algab 9. septembril.

 

Vahendas, jalgpall.ee

Jalgpall

toetab Chanz