Jalgpall

toob sinuni Chanz

4 PÄEVA KODUMÄNGUNI | Eesti – Rootsi mänguks on pilet taskus üle 10 000 pealtvaatajal

— FOTO: Liisi Troska/jalgpall.ee

Eesti meeste koondis võõrustab laupäeval, 9. septembril A. Le Coq Arenal EM-valikmängus Rootsit. Koha tribüünidel on praeguseks taganud juba rohkem kui 10 000 pealtvaatajat.

Eesti Jalgpalli Liidu peadirektor Tõnu Sireli sõnul tuleb mängule pääsmete soetamisega kiirustada. „Teist mängu järjest võib A. Le Coq Arenale meeste koondise mängule tulla täismaja. Huvi on meeldivalt suur! On oluline, et pealtvaatajad varuksid staadionile tulles aega ning oleksid pileti- ja turvakontrolliks valmis,“ ütles Sirel.

Piletikontrolliks tuleb pääse varakult välja otsida. Kui pilet on telefonis, tuleb skannimisel arvestada, et telefoni ekraani heledus oleks keeratud maksimumini ja telefoni ekraan oleks terve (katkise ekraani puhul on ruutkoodi lugemine raskendatud). Samuti tuleb piletit lugejasse näidata nii, et terve pilet on ekraanil, mitte eraldi suurendada triip- või ruutkoodi. Noorte seas on populaarne telefoni ekraani värvide tagurpidi keeramine, kuid sel juhul lugeja ei tööta ehk siis edukaks piletikontrolliks tuleb telefoni ekraani värvid panna tavarežiimile.

Jalgpalliliit soovitab kõigil huvilistel soetada pilet varakult eelmüügist ning tulla aegsasti staadionile. 9. septembril kell 16 avatakse A. Le Coq Arena festivaliala, kus esineb ansambel Terminaator, avatud on toitluskoht Amps Arena, VLND Burger ja Peas Out, kohal on ABC Motors ja toimub palju muud huvitavat. Koondised alustavad mängueelse soojendusega kell 18.15, hümnid kõlavad kell 18.45 ning kohtunik annab avavile kell 19.00. Mängu esitleb EJLi suurtoetaja Rimi.

Seoses festivaliala ja suure hulga pealtvaatajatega on 9. septembril A. Le Coq Arena ümbruses liiklus oluliselt piiratud. Staadioni parklasse pääseb vaid erilubadega, mistõttu soovitab jalgpalliliit mängule tulla ühistranspordiga, jala või jalgrattaga. Autoga saabuvatel pealtvaatajatel tuleb parkimiseks varuda aega ja leida sobiv koht staadionist kaugemal.

Viimased pääsmed mängule on müügil Piletilevis ja Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel. EJL tuletab meelde, et pääsmete edasimüük (sh välisfännidele) või piletite kasutamine kommertseesmärkidel (sh loosimised vms) on ilma EJLi nõusolekuta keelatud.

Jalgpall

toob sinuni Chanz