Jalgpall

toob sinuni Chanz

3 PÄEVA KODUMÄNGUNI | Eesti – Rootsi mängu parim teenib Kalevipoja taiese

— FOTO: Jalgpall.ee

Eesti meeste koondis võõrustab laupäeval, 9. septembril A. Le Coq Arenal EM-valikmängus Rootsit. Eesti koondise parim teenib Tauno Kangro pronksist taiese „Kalevipoja kojutulek“.

Kohtumise parim Eesti koondise mängija valitakse internetihääletuse ja ekspertide arvamuse põhjal. Hääletus algab Eesti jalgpalli Facebooki lehel mängu vaheajal ning vältab kohtumise lõpuni. Kõigi hääletajate vahel läheb loosi Eesti koondise särk.

Ekspertgrupi koosseisu kuuluvad Eesti koondise rekordinternatsionaal Martin Reim, Eesti naiste koondise peatreener Sirje Kapper ning Rimi vastutustundliku ettevõtluse juht Katrin Bats. Auhinna paneb välja Eesti Jalgpalli Liidu suurtoetaja ja mängu esitleja Rimi.

Jalgpalliliit soovitab kõigil huvilistel soetada pilet varakult eelmüügist ning tulla aegsasti staadionile, sest kolm päeva enne mängu on pilet taskus enam kui 11 000 jalgpallisõbral. 9. septembril kell 16 avatakse A. Le Coq Arena festivaliala, kus esineb ansambel Terminaator, avatud on toitluskoht Amps Arena, VLND Burger ja Peas Out, kohal on ABC Motors ja toimub palju muud huvitavat. Koondised alustavad mängueelse soojendusega kell 18.15, hümnid kõlavad kell 18.45 ning kohtunik annab avavile kell 19.00.

Seoses festivaliala ja suure hulga pealtvaatajatega on 9. septembril A. Le Coq Arena ümbruses liiklus oluliselt piiratud. Staadioni parklasse pääseb vaid erilubadega, mistõttu soovitab jalgpalliliit mängule tulla ühistranspordiga, jala või jalgrattaga. Autoga saabuvatel pealtvaatajatel tuleb parkimiseks varuda aega ja leida sobiv koht staadionist kaugemal.

Pääsmed mängule on müügil Piletilevis ja Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel. EJL tuletab meelde, et pääsmete edasimüük (sh välisfännidele) või piletite kasutamine kommertseesmärkidel (sh loosimised vms) on ilma EJLi nõusolekuta keelatud.

Jalgpall

toob sinuni Chanz