Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

2 PÄEVA KODUMÄNGUNI | Eesti – Austria EM-valikmängu eel esineb Tanel Padar

Eesti jalgpallikoondis
Eesti jalgpallikoondis — FOTO: Liisi Troska/jalgpall.ee

Eesti meeste koondis peab tänavuse viimase kodumängu 16. novembril A. Le Coq Arenal, kui EM-valikmängus võõrustatakse Austriat. Staadioni väravad avatakse kell 17, nurgatribüünile üles seataval laval astub üles Tanel Padar.

Tanel Padar on armastatud Eesti laulja ja laulukirjutaja, kes saavutas laiema tuntuse pärast laulukonkursi „Kaks takti ette” võitmist 1999. aastal. Kaks aastat hiljem osales ta koos Dave Bentoniga Eurovisiooni lauluvõistlusel, kus nende lugu „Everybody” saavutas esikoha. Muusikakoolis on ta õppinud klarnetit ja saksofoni ning laulnud lapsepõlves kiriku-, laste- ja poistekooris.

Tanel Padar on oma karjääri jooksul teeninud mitmeid auhindu. 2001. aasta Eesti muusikaauhindadel pärjati aasta uueks tulijaks tema ansambel Speed Free. 2003. aastal sai alguse üks Eesti seni edukamaid rokkansambleid Tanel Padar & The Sun, mis on Eesti muusikaauhindadel eri kategooriates teeninud rohkelt auhindu. Ansamblit on kolmel aastal tunnustatud ka Kuldse Plaadi galal.

„Mäletan, kui neli aastat tagasi käisime Eesti – Hollandi mängu eel bändiga esinemas. Melu ja jalgpall käivad ikka koos ja ka sel korral oli atmosfäär võimas! Jalkafännina soovin meestele mänguks edu ja ootan kõiki staadionile juba varakult, et meie esinemisest ka osa saada,” rääkis Tanel Padar.

Kohtumise eel algavad tegevused kell 17.00: avatakse staadioni sissepääsud, sisegaleriidest saab soetada Eesti koondise fännitooteid ning toitu ja jooki. Padari tunniajane kontsert toimub A. Le Coq Arena nurgatribüünile üles seatud laval algusega kell 17.30. Kell 18.15 alustavad koondised mängueelse soojendusega, kell 18.45 kõlavad hümnid ning kohtunik annab mängule avavile kell 19.00. Eesti – Austria mängu esitleb Admirals.

Pääsmed mängule on saadaval Piletilevis ja Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel.

Jalgpall

toetab Chanz