Watford alustab oma päästemissiooni otsustavaid etappe

Premier League’i tabeli lõpuosas võitlev Watford on käest lasknud mitu võimalust oma seisu parandamiseks, aga tulevastes mängudes enam eksida ei tohi. Neist esimene on täna liiga punase laterna Norwich City vastu.

Watford on pärast hooaja jätkumist nelja vooru peale välja võidelnud vaid ühe punkti ja kasutamata on jäänud hea võimalus liikuda viimastest kohtadest eemale, kuna kogu tagumine kolmik on omadega hädas olnud. Nüüd on ees kolm hooaja kõige tähtsamat matši, mis suure tõenäosusega meeskonna saatuse otsustavad.

Nigel Pearsoni hoolealustel on kaheks viimaseks vastaseks jäänud Manchester City ja heasse hoogu tõusnud Arsenal, kelle vastu väga raske midagi ära teha, aga üheksa punkti on kindlasti ära võtmiseks laual järgmise kolme vastasseisu jooksul, kui Norwichi võõrustamise järgselt tulevad kohtumised Newcastle’i ja West Hamiga. Eriti oluline on täna silmad pähe saada.

“Me mõistame, kui tähtsa kohtumisega tegu on, seega on see mäng, mida põnevusega ootame. Tegu mänguga, kus on vaja reageerida järjekordsele kaotusele, mis oli pettumust valmistav. Aga sellest kohtumisest tuli ka häid signaale,” rääkis Pearson enne tänast matši meediale.

Watford kaotas nädalavahetusel Chelsea’ile 0:3 ja see tähendab, et meeskond on nüüd viimasest võimalikust 33-st punktist teeninud vaid kuus. Norwich on sama perioodi peale (11 vooru) tegutsenud isegi produktiivsemalt, kogudes seitse silma, aga meeskond on viiemängulise kaotusteseeria peal ja üheski mängus pole isegi väravani jõutud.

Kõikide sarjade peale on Norwichil kirjas kuus järjestikust kaotust ja see tähistab peatreeneri Daniel Farke halvimat seeriat kogu tema treenerikarjääri jooksul.

Otseülekanne vihasest tabeli lõpuosa heitlusest Watfordi ja Norwichi vahel algab täna kell 19.50 kanalis TV3 Sport 2 ja see on jälgitav ka veebis Go3 vahendusel.

Kommentaarid puuduvad