Rasmus Højlund (keskmine) oma esimest väravat Inglismaa kõrgliigas tähistamas
Rasmus Højlund (keskmine) oma esimest väravat Inglismaa kõrgliigas tähistamas — FOTO: Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas tuli Manchester United eile Aston Villa vastu kaheväravalisest kaotusseisust välja ning võttis magusa 3:2 võidu.

Aston Villa asus John McGinni 21. ja Leander Dendonckeri 26. minuti tabamustest Old Traffordil kohtumist küll 2:0 juhtima, kuid kodumeeskond polnud veel alla andnud. Alustuseks tõid 19-aastase argentiinlase Alejandro Garnacho 59. ja 71. minuti väravad tabloole viigiseisu ning 82. minutil tõi Inglismaa kõrgliigas oma esimese tabamuse kirja saanud 20-aastane taanlane Rasmus Höjlund Man Unitedile 3:2 võidu.