Üle hulga aja koduplatsile pääsev Crystal Palace üritab murda oma esmaspäeva needust

Esmaspäev on paljudele kõige vähem meeldivam nädalapäev ja sama tundub kehtivat ka Crystal Palace’i meeskonna puhul. Ometi tuleb just täna joosta Premier League’i 32. vooru kohtumises murule Burnley vastu.

Vahepealne pikk paus tähendab, et Palace saab kodumurule üle hulga aja. Meeskond mängis viimati Selhurst Parkil 7. märtsil, kui Jordan Ayew väravast alistati Watford 1:0. Ghanalane on tänavu Roy Hodgsoni meeskonna jaoks osutunud tõeliseks talismaniks – Palace pole kaotanud mitte ühtegi üheksast matšist, kus Ayew on skoorinud.

Nüüd oleks vaja Ayew toel murda ka oma esmaspäeva needus. Alates 2013. aastast, mil Premier League’i tagasi tõusti, on Palace nädala esimesel päeval 13-st mängust võitnud vaid kaks. Kuus kohtumist on kaotatud ja viis mängu on lõppenud viigiga, kaasa arvatud viimane üritus 16. detsembril, kui Wilfried Zaha väravaga viigistati Brightoni vastu 1:1

Sel korral tõenäoliselt Zaha peale loota ei saa, kuna meeskonna suurim täht on halval ajal vigastada saanud. Temata mängitud eelmises kohtumises jättis Palace endast väga hädise mulje, kui Liverpoolile vannuti alla 0:4. Anfieldil peetud matš läks Premier League’i ajalukku, kui esimene alates hooajast 2008/09, kus üks meeskond ei saanud vastase karistusalas kirja mitte ühtegi pallipuudet.

Omavahel kohtuvad otsesed konkurendid. Palace ja Burnley on mõlemad 42 punkti peal ning Hodgsoni hoolealustele annab tabelis parema koha (10.) vaid parem väravate vahe.

Uue Premier League’i nädala esimest mängu näeb täna otseülekandes kell 21.50 kanalis TV3 Sport või veebis go3.tv.

Kommentaarid puuduvad