Terve teise poolaja vähemuses mänginud Arsenal andis lisaminutitel Manchester City vastu võidu käest

Man City mängumehed viigiväravat tähistamas
Man City mängumehed viigiväravat tähistamas — FOTO: David Blunsden/Action Plus Sports via ZUMA Press Wire

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas tegid tiitlikaitsja Manchester City ja terve teise poolaja vähemuses mänginud Londoni Arsenal viiendas mänguvoorus 2:2 viigi.

Kodumeeskond City asus 9. minutil Erling Haalandi väravast kohtumist 1:0 juhtima, kuid juba 22. minutil Arsenal viigistas mänguseisu, kui ilusa kauglöögi saatis Manchesteri klubi võrku Riccardo Calafiori.

Külalismeeskonna viis esimese poolaja esimesel üleminutil 2:1 juhtima keskkaitsja Gabriel Magalhaes, kes saatis nurgalöögist tulnud palli peaga väravasse. Arsenal jäi avapoolaja lõpus (45+8) kümnekesi, kuna Leandro Trossardile näidati teist kollast kaarti. City päästis omale 2:2 viigi alles kohtumise kaheksandal (90+8) lisaminutil, mil täpne oli John Stones.

Teises täna peetud kohtumises tegid Brighton & Hove Albion ja Nottingham Forest 2:2 viigi (42. Jack Hinshelwood, 45. Danny Welbeck - 13. pen. Chris Wood, 70. Ramon Sosa)