Suures mängus omavahel kohtuvad Tottenham ja Manchester United said tänu koroonapausile oma tähed tagasi

Koroonakriis häiris kogu planeedi elu, kuid mõned lõikasid sellest ka kasu. Reedel omavahel kohtuvad Tottenham ja Manchester United said tänu sellele tagasi oma tähtmängijad.

Tottenhamil katkes hooaeg ajal, mil Jose Mourinho oli vigastuste tõttu jäänud ilma kõikidest oma ründajatest. Harry Kane käis kohe kalendriaasta alguses reieoperatsioonil, Heung-min Son murdis veebruaris käeluu ja Steven Bergwijn vigastas märtsis pahkluud. Nüüd on kõik kolm terved.

United mängis enne hooaja seisakut pikalt ilma Paul Pogbata ja jaanuaris sai Marcus Rashford mitmekuulist ravi vajanud seljavigastuse. Pausi järel on Ole Gunnar Solskjaer valmis mõlemad täna platsile saatma. Viimati detsembris mänginud prantslaselt tahab ta järelejäänud hooaja jooksul suurt panust.

“Paul on üks maailma parimatest poolkaitsjatest,” märkis Solskjaer mängueelses videokõnes meediale. “Ta on maailmameister ja me tahame tema liidriomadustega meest väljakule.”

Ent üks oluline puuduja suurest heitlusest siiski on – Dele Allile määras Inglismaa jalgpalliliit ühemängulise keelu seoses pandeemia ajal sobimatu video sotsiaalmeediasse postitamisega. See on Mourinho karvad turri ajanud, kuna kriisi ajal oli Premier League’is ka mitmeid teisi patustajaid ja nende käitumisele mängukeeldu ei järgnenud.

“Minu arust ei ole ta seda ühemängulist keeldu väärt, arvestades suuremaid rikkumisi, mis sel perioodil toimusid ja mida ei karistatud,” rääkis ajakirjanikele Mourinho, kes ka ise vahepealsel ajal avalikkuse tähelepanu alla sattus, kui valitsuse eeskirju eirates oma mängijatega ühes Londoni pargis kogunes.

Mourinho on Spursi peatreenerina kaotanud kõik kolm kohtumist oma endiste meeskondade vastu. Kas tuleb ka neljas, saab näha täna õhtul TV3 Sport kanalil ja voogedastusplatvormil Go3 kell 22.05 algavas otseülekandes.

Kommentaarid puuduvad