Surmasuus olev Norwich loodab enne hooaja lõppu oma võitude arve kahekordistada

Loetud voorud enne Premier League’i hooaja lõppu leiab Norwich City end parajast plindrist, ent meeskonnal on järelejäänud mängudeks seatud suured sihid. Eesmärgiks on võita viis mängu ja neist esimese järgi minnakse täna Arsenali vastu.

Liigatabeli viimast kohta hoidev Norwich on kogu hooaja peale kokku võitnud seni viis matši, seega tundub peatreeneri Daniel Farke poolt seatud eesmärk üsna utoopilisena, ent sakslane on kõvasti usku saanud nädalavahetuse karikamängust Manchester Unitedi vastu.

“Kui oled Manchester Unitedi vastu 90 minuti järel viigiseisul ja olid platsil tegelikult parem meeskond, siis ütleb see palju sinu võimekuse kohta olla edukas kõigi meeskondade vastu,” märkis Farke, kelle hoolealused laupäeval Unitedile karika veerandfinaalis lisaajal 1:2 alla vandusid.

“Me pole naiivsed ja teame, et peame arvatavasti võitma viis järelejäänud seitsmest mängust ning see on väga raske ülesanne,” lisas ta.

Võitudeni jõudmiseks peab liiga halvima rünnakuga meeskond kuskilt uuesti väravad üles leidma. Teemu Pukki pole seitse mängu järjest tabamuseni jõudnud ja meeskond tervikuna on nendes mängudes nulli peale jäänud kuus korda. Kodust eemal mängides on Farke mehed tänavu kokku löönud vaid kuus väravat.

Selleks, et täna Arsenali vastu oma päästemissiooniga algust teha peavad Kanaarilinnud murdma ka paraja õuduste seeria, mis Londonis peetud mängudest kirja on läinud – 21 matši võiduta ja seitse järjestikust kaotust.

Arsenal on sel hooajal väga haavatav olnud, kuid liiga uustulnukate vastu pole meeskond kodus 26 mängu järjest kaotanud (22 võitu, neli viiki).

Arsenali ja Norwichi mäng on täna kell 19.50 otseülekandes nähtav kanalis TV3 Sport ja veebis go3.tv.