Sheffield United läheb soodsas vastasseisus viienda järjestikuse koduvõidu järele

Suure osa tänavusest Premier League’i hooajast võõrsilmängude spetsialistina tegutsenud Sheffield United on viimaste nädalatega ümber vormunud suurepäraseks kodusatsiks. Täna on meeskonnal võimalus võtta Bramall Lane’il viies järjestikune võit.

Chris Wilderi meeskond on hooaja jätkumise järel võitnud kodus kõik kolm mängu koguskooriga 7:1 ning kena seeria sekka kuulub ka 7. märtsi 1:0 üleolek Norwich Cityst. Tegu on klubi parima seeriaga kõrgliigas pärast 1991. aasta märtsi, mil Wilder meeskonna au mängijana kaitses.

Treenerina on 52-aastane inglane vorminud Sheffieldist ühe Premier League ajaloo parima uustulnuka. Meeskonnal on viimasest kahest voorust vaja koguda kolm punkti, et tõusta neljandaks satsiks, kes esiliigast tulles oma esimesel Premier League’i hooajal vähemalt 57 silma kirja saanud.

Kõigi aegade parima uustulnuka staatust hoiab 2000/01 hooaja Ipswich Town, kes kogus 66 punkti ja lõpetas viiendal kohal.

Tänane mäng Evertoni vastu tundub olevat väga hea koht, kust neid kolm silma endale haarata, sest esikümne meeskondade vastu on Everton tänavu üheksast võõrsilmängust teeninud vaid ühe punkti ja neli oma viimasest viiest kodust eemal peetud mängust on kaotatud.

Sheffield on tänavu juba ühe võidu tänase vastase vastu korjanud, kui 2:0 tulemus Goodison Parkil tähistas meeskonna hooaja esimest võõrsilvõitu. Wilderi meeskonnal algas hooaeg tervelt üheksamängulise võõrsilkohtumiste kaotusteta seeriaga.

Sheffield United – Everton mängule on võimalik täna kaasa elada kell 19.50 algavas otseülekandes kanalis TV3 Sport või veebis go3.tv.

Kommentaarid puuduvad