Raskustes Leicester külastab Evertoni kindlust

Pikemat aega alavormis olnud Leicester Cityl ei lähe kergemaks ka kolmapäeval, kui minnakse külla Evertonile, kes pole alates detsembrist kodus kaotanud mitte ühtegi matši.

Everton võitis hooaja alguses Goodison Parkil esimesest seitsmest Premier League’i mängust vaid kolm, kuid pärast seda on kodustaadion meeskonna jaoks kujunenud tõeliseks kindluseks. Isegi värske meister Liverpool ei suutnud eelmise mängu ajal seal võita ning kokku on Carlo Ancelotti meeskond Goodisonil kaheksa kohtumist ilma kaotuseta.

Ancelotti jaoks on üldse kodused kaotused Inglismaal midagi väga võõrast, kuna itaallane on oma meeskondadega seni 44-st kodumängust Premier League’is võitnud 34 ja kaotanud vaid kolm.

Leicester teeb reisi Liverpooli olukorras, kus meeskonnal on viimase 15 vooru peale kirjas vaid neli võitu. Neist mitte ükski pole tulnud pärast hooajaseisakut ning kolmes pausijärgses mängus on saadud ainus värav vasakkaitsjalt Ben Chilwellilt.

Brendan Rodgersi meeskond istub tabelis veel kolmandal kohal, ent tagant tuleb võimsalt mitme vaguniga rong, mida veab Chelsea Manchester Unitedi ja Wolverhampton Wanderersi ees. Rebaste Meistrite liiga koht on sattunud tõsise hoobi alla, kuigi Rodgers asjade pärast veel ei muretse.

“Seitse mängu enne lõppu oleme absoluutselt suurepärasel positsioonil. Keskendume enda tegemistele, elame olevikus, ja loodame noppida kolm punkti,” rääkis endine Liverpooli boss enne vana rivaali külastamist.

Kas need kolm punkti tulevad Leicesterile või kaitsevad Evertoni mehed edukalt oma kindlust, hakkab selguma täna õhtul kell 19.50 algavas otseülekandes kanalis TV3 Sport 2 ja voogedastusplatvormil Go3.

Kommentaarid puuduvad