Premier League’i ohtlikuim duo võtab järgmisena ette Aston Villa

Premier League’i 32. voor algab laupäeval Aston Villa ja Wolverhampton Wanderersi lahinguga, kus Villa mängijad peavad hakkama heitlema Premier League’i kõige ohtlikuma duoga.

Wolves on oma hooaja taasavanud kahe kindla võiduga ning mõlemas mängus oli võtmetegijaks Adama Traore, kes meisterdas koos Raul Jimeneziga kaks peaaegu identset väravat. Mehed on nüüd tänavu sepistanud 10 tabamust, mis ülekaalukalt liiga parim näitaja.

Duo on jõudsalt lähenemas Premier League’i rekordile, mis alates hooajast 1994/95 kuulumas paarile Alan Shearer-Chris Sutton, kes kombineerisid omavahel Blackburni tiitlivõidu aastal 13 väravat.

Üks Traore-Jimenezi meistriteostest tuli ka just Villa vastu hooaja esimeses vastasseisus, mille Wolves mehhiklase väravast novembris 2:1 võitis.

Kaotus Wolvesile on viimase 21 kohtumise peale üks 16-st mängust, kus Villa on vähemalt ühe väravani jõudnud, aga Dean Smithi meeskonda on kogu hooaja vältel painanud kaitseprobleemid ja see on jätnud Birminghami klubi võitlema oma kõrgliiga elu nimel.

Wolves on samal ajal jälitamas esiviisikut ning Nuno Espirito Santo mehed on juba ka Manchester Unitediga võrdse arvu punktide peale jõudnud. Meeskond on täpselt õigel ajal hakanud näitama oma parimat mängu – viimasest viiest voorust on tulnud neli võitu.

Kas edu jätkub Villa Parkil? Vaata täna kell 14.20 algavas otseülekandes TV3 Sport või Go3 vahendusel.

Kommentaarid puuduvad